Olga Frycz
Instagram

Olga Frycz wciąż walczy o powrót do formy sprzed ciąży! Co robi?

Olga Frycz
Instagram

Jesienią ubiegłego roku Olga Frycz po raz pierwszy została mamą. Aktorka urodziła córeczkę, która otrzymała na imię Helenka. 32-latka jest bardzo aktywna w sieci. Ostatnio jedno z jej zdjęć, na którym pokazała brzuch, uruchomiło istną lawinę komentarzy. Okazało się, że gwiazda nie wróciła jeszcze do formy sprzed ciąży, choć nie ukrywa, że wciąż ćwiczy. O dodatkowych kilogramach Olga opowiedziała więcej w najnowszym wywiadzie dla "Glamour". Czy walka o idealną sylwetkę jest faktycznie tak ważna?

Olga Frycz o figurze po ciąży

Nie wszystkie gwiazdy tuż po porodzie pokazują się z płaskimi i idealnymi brzuchami. Jedne gwiazdy już tydzień później chwalą się doskonałą sylwetką, a inne na powrót do dawnej formy potrzebują kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Ocenianie figur gwiazd nie powinno być jednak tematem numer jeden. A o tym więcej Olga Frycz powiedziała ostatnio na Instagramie. 

Mam pełen podziw dla dziewczyn, które ćwiczą i dbają o swoją sylwetkę niezależnie od tego czy są matkami czy nie. Dla matek mam jeszcze większy podziw, że potrafią sobie tak wszystko zorganizować, że znajdują na to czas. Uważam, że na maksa trzeba też takie dziewczyny docenić bo naprawdę nie jest łatwo to wszystko ogarnąć. Dajmy żyć tym dziewczynom, które po urodzeniu dziecka chcą chodzić na siłkę i mieć kaloryfer na brzuchu. Mają do tego prawo tak samo jak mają prawo kobiety, które trzy lata po porodzie tłumaczą nadprogramowe kilogramy ciąża sprzed lat. Dajcie żyć ludzie ! Niech sobie każdy z nas ma taki brzuch jaki sobie chce mieć - pisała Frycz.

Zobacz także: Olga Frycz odniosła się do plotek na temat jej idealnej sylwetki po ciąży. Aktorka wyznała "moja figura jest do d..."!

Aktorka w ostatnim wywiadzie dla "Glamour" powiedziała, że jej zależy na powrocie do dawnej sylwetki, dlatego ćwiczy.

Lubiłam swój brzuch, zarysowane nogi, ładne ramiona. Lubiłam się podobać i lubiłam o siebie dbać. Teraz przeszkadzają mi nadmiarowe kilogramy, chociaż wiem, że to naturalna kolej rzeczy – powiedziała.

32-latka dodała, że podziwia kobiety, które potrafią znaleźć czas i ćwiczą. A także rozumie też te panie, które nie mają ochoty ćwiczyć. To ich indywidualna sprawa. 

Nie oceniajmy pierwszych ani drugich zbyt szybko – zakończyła.

Zgadzacie się ze słowami aktorki?

Olga Frycz
Instagram

Olga Frycz chciałaby wrócić do figury sprzed ciąży

olga frycz
instagram

Zobacz także: Olga Frycz nie może wrócić do figury sprzed ciąży! Zdradziła, ile waży 

Więcej na temat Olga Frycz
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27