Party Stories
Olek M jak miłość
Instagram
Newsy

Olek w „M jak miłość” dostanie dożywocie!? Kamil pogrąży lekarza na procesie!

Olek w „M jak miłość” spędzi resztę życia w więzieniu? Aneta go nie ocali?

Olek w „M jak miłość” dostanie dożywocie!? Kamil pogrąży lekarza na procesie! Olek Chodakowski w „M jak miłość” coraz bardziej obawia się, że resztę życia spędzi w więzieniu. Wielkie nadzieje pokłada w swoim prawniku i liczy na to, że Budzyński pomoże mu uzyskać łagodny wymiar kary, jednak Kamil nie ma zamiaru na to pozwolić! Gryc chce zemścić się na lekarzu i użyje do tego wszelkich środków!

Olek nie widzi nadziei, wyjścia ani możliwości zmiany. Myśli, że skoro trafił za kraty i to z oskarżeniem o zabójstwo, to tam już spędzi resztę życia – powiedział Maurycy Popiel o swojej postaci w „Kulisach sławy”.

 

Flesz ewydanie

 

Początkowo wszyscy chcą pomóc młodemu lekarzowi. Do akcji wkroczy Marcin, który będzie próbował przekonać Kamila, aby wycofał oskarżenie. A Budzyński, który jeszcze niedawno chciał się pozbyć Olka z życia Magdy, teraz będzie go bronił przed sądem. Czy teraz postara się skutecznie bronić Chodakowskiego? Faktycznie zrobi wszystko, aby wyciągnąć go z więzienia?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Kamil zrobi wszystko, aby skazać Olka!

Kamil nie ma zamiaru dać za wygraną i wykorzysta proces, aby ostatecznie pogrążyć młodego lekarza. W 1510 odcinku, okaże się, że Gryc wystąpi w roli oskarżyciela posiłkowego. Z kolei Budzyński odkryje jego znajomości z prokuratorem i cała sprawa będzie miała dramatyczny przebieg. Na szczęście jest jeszcze Aneta, która jak wiadomo doskonale radzi sobie z intrygami i zawsze osiąga swój cel. Już wcześniej uratowała Budzyńskiego, a teraz zrobi wszystko, aby ocalić Olka przed więzieniem. Uda jej się?

 

Budzyński faktycznie chce wyciągnąć Olka z więzienia?

Andrzej Budzyński M jak miłość
Instagram

Kamil zrobi wszystko, aby Olek nie wyszedł z więzienia!

Kamil Gryc M jak miłość
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ilona Janyst i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Aneta w "M jak miłość" uchroni Olka przed więzieniem! Wpadnie na zaskakujący pomysł...
Aneta znów wpadnie na genialny plan i uwolni Olka z więzienia!

Aneta w „ M jak miłość ” nie raz pokazała, że w kryzysowej sytuacji potrafi działać skutecznie, a jej kontrowersyjne pomysły doskonale się sprawdzają. Teraz kobieta robi wszystko, aby Olek wyszedł z więzienia. Zobaczcie, co wymyśliła tym razem! Jeśli jej się uda Olek będzie zawdzięczał jej wolność… Aneta uwolni Olka? Aneta nie lubi bezczynności, a widząc załamanego Olka za wszelką cenę stara się znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji. Boi się, że jeśli teraz się podda wszystko przepadnie, a jej ukochany spędzi życie w więzieniu: Aneta zaczyna się znów mobilizować i można powiedzieć, że już bardziej szuka sposobu na to jak wyjść z tej sytuacji, niż żeby się załamywać - powiedziała Ilona Janyst "Kulisach M jak miłość".  Kobieta zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się Chodakowski. Wie, że Kamil Gryc nie da za wygraną, dopóki nie doprowadzi do skazania młodego lekarza. Zamiast załamywać się w domu wpadnie na pewien pomysł, który stanie się dla Olka ostatnią deską ratunku. Aneta ma pewien plan jak wyciągnąć Olka z tej sytuacji. Plan jest może niedoskonały, ale miejmy nadzieję, że skuteczny - dodała aktorka. Jak wiadomo Aneta jest w stanie w ostatnich chwilach rozprawy sądowej pojawić się na sali z dowodem niewinności, co miało miejsce w przypadku Andrzeja Budzyńskiego. Tym razem będzie podobnie? Zobacz także:   Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE! Aneta zrobi wszystko dla Olka.     

M jak miłość: Olek w sądzie
MTL Maxfilm
Newsy
W finale "M jak miłość" wyjdzie na jaw prawda w sprawie Artura! Olek w sądzie zrobi coś nieoczekiwanego!
Olek w "M jak miłość" pogrąży się w sądzie i okłamie całą rodzinę. Co się stanie w finale "M jak miłość"?

Szykuje się kolejny dramatyczny finał „ M jak miłość ”! Zaginięcie Leszka w górach, tajemnicze zasłabnięcia Andrzeja i problemy Kingi z Lenką. Teraz okazuje się, że sytuacja Olka zrobi się znacznie poważniejsza, a doprowadzi do tego sam Chodakowski. W 1522. odcinku „M jak miłość” zdecyduje się na wyznanie, którego wcześniej nie ustalił ze swoim prawnikiem. Tym samym zniszczy Budzyńskiemu całą linię obrony! Co powie Olek na ostatniej rozprawie w sądzie? Olek sam pogrąży się w sądzie! W 1522. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 26 maja, dojdzie do ostatniej rozprawy Olka. Andrzej Budzyński zrobił wszystko, by wydostać Chodakowskiego z więzienia i będzie pewny, że uda mu się uzyskać najłagodniejszy wymiar kary. Wszystko legnie w gruzach przez młodego lekarza! Olek zdecyduje się w sądzie na wyznanie, którego wcześniej nie skonsultował z prawnikiem! Tymczasem jego rodzina do ostatniej chwili będzie wierzyła, że uda się wyciągnąć go z więzienia. Po mowie końcowej Budzyńskiego wszyscy będą dobrej myśli, ale wtedy Olek wstanie z ławy oskarżonych i przed samym ogłoszeniem wyroku załamie się i... nagle sam przyzna się do winy! Groził mojej rodzinie... Powiedział, że… i tak go nie zamkną. Trafi do szpitala, a kiedy stamtąd wyjdzie... zabije Izę, Marcina i dzieci. Nie udzieliłem temu człowiekowi pomocy... Nie próbowałem go uratować. Nie miałem wyboru... To wyznanie zszokuje nawet najbliższych Chodakowskiego, którzy nie znali szczegółów tamtej nocy. Jaką decyzję podejmie sędzia po takim wyznaniu? Czy cała praca Andrzeja Budzyńskiego pójdzie na marne? Dowiemy się zapewne dopiero w 21. sezonie "M jak miłość". Zobacz także:  Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!? Aneta...

Kamil M jak miłość
Instagram
Newsy
Kamil w "M jak miłość" przyczynił się do śmierci przyjaciela. Dlaczego powie o tym Olkowi?
Kamil zdecyduje się na osobiste wyznanie i powie Olkowi, że zabił przyjaciela. Co zrobi Chodakowski z tą informacją?

Kamil w „ M jak miłość ” robi wszystko, aby poznać prawdę na temat zaginięcia Artura. W tym celu podstępem zdobył informację od Magdy , a teraz chce zbliżyć się do Olka. Gryc sądzi, że Chodakowscy mają coś wspólnego z zabójstwem Skalskiego i na prośbę ciotki psychopaty chce poznać prawdę. Gryc podczas wizyty u Olka wyzna mu mroczny sekret i przyzna, że przyczynił się do śmierci przyjaciela. Jak zareaguje lekarz? W "M jak miłość" Kamil Gryc wyjawi swój sekret Olkowi! W 1493. odcinku, który zobaczymy 11 lutego, Olek dowie się kilku rzeczy, które na zawsze zmienią jego życie i całkowicie zniszczą spokój, który odzyskał w ostatnich tygodniach dzięki Anecie. W końcu zostanie odnalezione ciało Artura, a dodatkowo lekarza w jego gabinecie odwiedzi Kamil Gryc! Prawnik uda, że chce skorzystać z porady odnośnie bolącego barku. Podczas rozmowy wyzna Chodakowskiemu, że brał udział w wypadku, w którym zginął jego przyjaciel. Jednak Olek nie potraktuje słów prawnika poważnie, bo jego największym zmartwieniem będzie odnalezione ciało Artura. Będzie przerażony, kiedy otrzyma wezwanie na policję! Czy to już koniec tajemnicy Olka? Poniesie konsekwencje za zabójstwo Artura? Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić! Olek nie zdaje sobie sprawy, że Kamil podstępem zdobywa od niego informacje na temat Artura! Gryc do swoich celów wykorzystuje też przyjaźń z Magdą  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner