Olaf Lubaszenko rzadko komentuje swoje życie prywatne w przestrzeni publicznej. Do tej pory wyjątkiem były informacje o walce z nadwagą, która wynikała z depresji. Kilka lat temu aktor przeszedł spektakularną metamorfozę, skupił się na swoim zdrowiu i schudł 80 kilogramów. Olaf Lubaszenko nie należy do grona gwiazd, które niemal codziennie publikują swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Aktor od czasu do czasu chwali się nowymi projektami i publikuje zdjęcia z przeszłości. Teraz zdecydował się pokazać, jak spędza czas ze swoją partnerką!

Reklama

Olaf Lubaszenko opublikował na Instagramie zaskakujące zdjęcie ze swoją partnerką!

Olaf Lubaszenko i Hanna Wawrowska są parą już od 15 lat. Aktor wcześniej był związany z Katarzyną Groniec, z którą ma córkę Mariannę, ale ostatecznie ich małżeństwo zakończyło się rozwodem. Gwiazdor rzadko publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z obecną partnerką, ale tym razem zrobił wyjątek, a pod zdjęciem napisał:

Spacering, parking, powiśling! #park #warszawa #powiśle - czytamy na instagramowym koncie Olafa Lubaszenki.

Para wybrała się na spacer po Powiślu, a fani są pod wrażeniem nie tylko zdjęcia pary, ale też szczęścia, które widać na ich twarzach:

Love is in the air!

Ładnie i przytulnie ❤????

Zobacz także: Olaf Lubaszenko schudł 80 kg. Właśnie przeszedł operację i prosi internautów o wsparcie

Zobacz także

Olaf Lubaszenko kilka lat temu przeszedł spektakularną metamorfozę i bardzo schudł. Jeszcze w 2014 roku ważył 165 kiligramów i walczył z depresją, obecnie aktor zrzucił już ponad 80 kilogramów i wygląda na to, że czuje się bardzo dobrze.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama