Ola Żuraw o porażce w Top Model
Marcin Tyszka/Top Model

Ola Żuraw zawiodła i pożegnała się z Top Model. Ma na to banalne wytłumaczenie

Ola Żuraw o porażce w Top Model
Marcin Tyszka/Top Model

W ostatnim odcinku Top Model z programem pożegnały się aż dwie uczestniczki - Ola Żuraw i Michalina Strabel. Eliminacja tej pierwszej mogła być zaskoczeniem, bo do tej pory aspirująca modelka radziła sobie nieźle, wygrywając nawet kilka zadań. Przypomnijmy: Top Model: Odpadły dwie osoby. Rubik do Górala: "Sztywny laluś"

Marzenia Żuraw o miejscu w kolejnym etapie pogrążyła Anja Rubik, która bezlitośnie oceniła jej umiejętności i stosunek do zadania, które przed nią postawiła - Ola miała bowiem udowodnić, że potrafi chodzić jak profesjonalna modelka, a także zaprezentować swoje ciało. Kompleksy wzięły jednak górę i pewna siebie do tej pory uczestniczka była w kompletnej rozsypce. Żuraw wyznała na swoim Facebooku, że podczas tego odcinka zupełnie w siebie nie wierzyła, ale liczy, że to dopiero początek jej przygody ze światem mody.
 

Sądzę, że każdy, nawet najtwardszy człowiek miewa czasem dni, w których kompletnie nie wierzy w siebie (...) Moja przygoda z programem Top Model zakończyła się, decyzja jury podczas zadania była dla mnie wielkim zaskoczeniem, które musiałam zaakceptować. Udział w programie wspominam wspaniale i mogę nazwać to wydarzenie przygodą swojego życia, chce żebyście wiedzieli, że program to swoiste drzwi, które otworzyłam by odkryć nowy rozdział w swoim życiu ! To nie koniec to dopiero początek! - napisała na Facebooku Ola.


Myślicie, że zrobi karierę w modelingu?

Zobacz: Miłość Górala i Kaczyńskiej z Top Model kwitnie. Są PIERWSZE oficjalne zdjęcia pary

 

Naga sesja zdjęciowa w Top Model:

Więcej na temat Top Model Ola Żuraw
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01