Ola Szwed urodziła syn. Imię dziecka Aleksandry Szwed
ONS

Ola Szwed urodziła! Znamy płeć dziecka gwiazdy

Ola Szwed urodziła syn. Imię dziecka Aleksandry Szwed
ONS

Początek roku zwiastuje w narodziny dzieci kolejnych gwiazd. Zaledwie w ciągu dwóch tygodni 2015 roku swoje pociechy przywitały na świecie Katarzyna Zielińska i Aleksandra Kisio.

Teraz do grona szczęśliwych mam dołączyła kolejna. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, dwa dni temu Ola Szwed urodziła syna. Ojcem dziecka został Krzysztof Białkowski.

Zobacz: Tak wygląda ojciec dziecka Oli Szwed!

To już trzeci chłopiec w polskim show-biznesie urodziny w tym roku. Aktorka długo nie potwierdzała informacji o ciąży, ale ostatecznie rozwiała wątpliwości pojawiając się na grudniowej imprezie z zaokrąglonym brzuszkiem.

- W piątek późnym popołudniem Ola urodziła syna. Chłopiec jest zdrowy i przyszedł na świat zdobywając 10 punktów w skali Apgar. Noworodek i mama czują się bardzo dobrze. Teraz Ola zbiera siły po porodzie, a najbliższy czas chce spędzić razem z dzieckiem. Wkrótce zapadnie także decyzja o imieniu dla chłopca. Sami jesteśmy zaskoczeni, że to "już". Do dnia porodu jej brzuszek był taki malutki... - mówi w rozmowie z AfterParty.pl koleżanka OliGratulujemy i witamy na świecie :)

Ola Szwed na premierze Hobbita w kinie IMAX


Ola Szwed w ciąży na premierze Hobbita

Ola Szwed i jej figura przed ciążą:

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04