Ola Szwed urodziła syn. Imię dziecka Aleksandry Szwed
ONS
Newsy

Ola Szwed urodziła! Znamy płeć dziecka gwiazdy

Aktorka została mamą

Początek roku zwiastuje w narodziny dzieci kolejnych gwiazd. Zaledwie w ciągu dwóch tygodni 2015 roku swoje pociechy przywitały na świecie Katarzyna Zielińska i Aleksandra Kisio.

Teraz do grona szczęśliwych mam dołączyła kolejna. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, dwa dni temu Ola Szwed urodziła syna. Ojcem dziecka został Krzysztof Białkowski.

Zobacz: Tak wygląda ojciec dziecka Oli Szwed!

To już trzeci chłopiec w polskim show-biznesie urodziny w tym roku. Aktorka długo nie potwierdzała informacji o ciąży, ale ostatecznie rozwiała wątpliwości pojawiając się na grudniowej imprezie z zaokrąglonym brzuszkiem.

- W piątek późnym popołudniem Ola urodziła syna. Chłopiec jest zdrowy i przyszedł na świat zdobywając 10 punktów w skali Apgar. Noworodek i mama czują się bardzo dobrze. Teraz Ola zbiera siły po porodzie, a najbliższy czas chce spędzić razem z dzieckiem. Wkrótce zapadnie także decyzja o imieniu dla chłopca. Sami jesteśmy zaskoczeni, że to "już". Do dnia porodu jej brzuszek był taki malutki... - mówi w rozmowie z AfterParty.pl koleżanka OliGratulujemy i witamy na świecie :)

Ola Szwed na premierze Hobbita w kinie IMAX


Ola Szwed w ciąży na premierze Hobbita

Ola Szwed i jej figura przed ciążą:

Imię dziecka Oli Kisio
ONS
Newsy
Ola Kisio długo zastanawiała się jak nazwać syna. Decyzja w końcu zapadła
Jakie imię otrzymało dziecko?

Ostatni czas w życiu Oli Kisio upłynął pod znakiem ciąży i skandalu z mamą. Aktorka konsekwentnie nie komentowała wybryków Izabeli Kisio-Skorupy , aż do momentu, kiedy uznała, że krytyczne wpisy wpływają na stan zdrowia jej dziecka. Gwiazda wystosowała wówczas oświadczenie , prosząc o uszanowanie jej rodzinnych relacji ze względu na błogosławiony stan. Zobacz: Oświadczenie Oli Kisio w sprawie matki Na początku stycznia Kisio urodziła syna , dla którego imię wybrała dopiero kilka dni temu. Ola długo wahała się jak nazwać dziecko, ale ostatecznie decyzja została podjęta. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, syn aktorki otrzymał imię Hugo. - Oli bardzo podobało się takie imię. Pod uwagę brała jeszcze Kubę i Łukasza, ale ostatecznie zdecydowała się na Hugo - mówi nam osoba z otoczenia aktorki A sama Ola na gratulacje odpowiada tak: Dziękuje za profesjonalna opiekę i miła atmosferę szpitalowi św Zofii Jeszcze raz gratulujemy i witamy na świecie. Przypomnijmy, że w weekend urodziła także Ola Szwed. Zobacz: Szwed urodziła! Tak wygląda ojciec dziecka Ola Kisio na sushi z Małgorzatą Sochą:

Zofia Ślotała jest w ciąży. Zofia Ślotała ma syna. Kamil Haidar i Ślotała
ONS
Newsy
Zosia Ślotała jest w ciąży! Znamy płeć dziecka
Kto jest ojcem?

Nowy rok rozpoczął się trzema porodami w polskim show-biznesie. W styczniu urodziły Kasia Zielińska, Ola Kisio i Ola Szwed . Wszystkie trzy przywitały na świecie synów. Teraz do ich grona dołączy kolejna gwiazda. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Zofia Ślotała jest w ciąży! Gwiazda oczekuje na narodziny syna. Ojcem dziecka jest Kamil Haidar , lider zespołu Maqama, kompozytor i producent muzyczny, a także brat Emila Haidara (chłopaka Dody). Więcej o związku stylistki przeczytasz tutaj . - Zosia jest zakochana w Kamilu od prawie roku. Długo nie chcieli potwierdzać zażyłości jaka jest między nimi, ale znajomi szybko donieśli o tej relacji prasie kolorowej. Oboje wkrótce zostaną rodzicami. Dokładnie cztery miesiące temu Zosia zaszła w ciążę i z radością pochwaliła się najbliższym przyjaciołom . Ostatnie badania usg wykazały, że urodzi syna - komentuje dla AfterParty.pl znajomy stylistki Swoją drogą, w kategoriach prywatnego sukcesu należy uznać fakt, że pomimo aktywnej obecności na wydarzeniach publicznych gwieździe udało się ukryć ciążowe krągłości. AfterParty.pl gratuluje :) Ciekawe co na to Borys Szyc ... Zobacz: "Żałuję okładki z Zosią" Kamil Haidar, partner i ojciec dziecka Zofii Ślotały:   Ostatnie wyjście Zofii Ślotały (ok. 4 miesiąc ciąży):  

Aleksandra Szwed urodzi chłopca
ONS
Newsy
Szwed w zaawansowanej ciąży. Ola poznała płeć dziecka
Syn czy córka?

Ciąża Aleksandry Szwed jest jedną z najbardziej tajemniczych w polskim show-biznesie. Aktorka nie odniosła się jeszcze do sensacyjnych spekulacji tabloidów, a ostatnio duże zainteresowanie wzbudziła jej nowa fryzura. Przypomnijmy: Aleksandra Szwed ma nową fryzurę. W ciąży zmieniła wizerunek Już niedługo aktorka "Rodziny zastępczej" będzie obchodzić 24. urodziny. Dla gwiazdy i partnera, koszykarza Krzysztofa Białkowskiego narodziny dziecka mają być najpiękniejszym prezentem. Jak dowiedział się magazyn "Na Żywo" Szwed jest już w zaawansowanej ciąży, postanowiła więc poznać płeć - Aleksandra urodzi chłopczyka, który ma się pojawić na świecie na początku przyszłego roku. Jak do tych spekulacji odniesie się aktorka? A może powinna nabrać wody w usta? Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy. Zobacz: Sukces naukowy Oli Szwed. W polskim show-biznesie to rzadkość Ola Szwed w bikini:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner