Party Stories
Aleksandra Szwed w ciąży. Ojciec dziecka Oli Szwed
ONS
Newsy

Ola Szwed w końcu skomentowała plotki o ciąży. Wrzuciła też fotkę ojca dziecka

Sprowokował ją internauta

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się nieoczekiwanie informacja o ciąży Aleksandry Szwed. Młoda aktorka nie potwierdzała tych doniesień i ignorowała kolejne plotki. W końcu jednak miarka się przebrała, choć w ostrym ataku wystosowanym przeciwko prasie bulwarowej nie wspomniała o błogosławionym stanie ani słowem. Przypomnijmy: Szwed w zaawansowanej ciąży. Ola poznała płeć dziecka

W końcu jednak Szwed ustosunkowała się poniekąd do doniesień prasy, choć znów nie w sposób bezpośredni. Wszystko za sprawą komentarza internauty pod jednym ze zdjęć aktorki. Na komplement, że ciąża jej służy, Aleksandra odparła, iż fotografia jest stara, ale ona jest obecnie sporych rozmiarów. Na jej Facebooku pojawiło się również zdjęcie jej aktualnego mężczyzny i prawdopodobnego ojca ich dziecka.
 

Nie jestem brzydka (brzydota pojęcie względnie...) - jestem wielka! (bezwględnie!) - skwitowała.


Myślicie, że po narodzinach maleństwa sytuacja się zmieni?

Zobacz: Szwed oburzona plotkami tabloidów. Wystosowała ostre oświadczenie

Aleksandra Szwed w ciąży. Ojciec dziecka Oli Szwed


Aleksandra Szwed w ciąży. Ojciec dziecka Oli Szwed


Ola Szwed na planie serialu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ola Szwed o ciąży
ONS
Newsy
Fanki podpytują Szwed o ciążę. Tym razem zdecydowała się odpowiedzieć
Aktorka jest w doskonałym humorze

Aleksandra Szwed od momentu ujawnienia przez media jej ciąży, nie zabierała oficjalnie głosu w tej sprawie i odmawiały komentarzy. Mocno ograniczyła też swoją obecność na salonach, biorąc jedynie udział w specjalnym świątecznym projekcie. Przypomnijmy: Jest już świąteczny klip gwiazd. Na pierwszym planie Marina, ciężarna Szwed i Kwiatkowski Aktorka jest jednak aktywna na Facebooku, gdzie regularnie aktualizuje swój profil i dyskutuje z fanami. Oni również nie przeszli obojętnie obok doniesień o ciąży, więc regularnie podpytują Olę o błogosławiony stan. W większości wypadków nie doczekali się odpowiedzi, ale są też wyjątki. Ostatnio jedna z fanek Szwed zachwyciła się jej wyglądem i zapytała, czy trzeba zajść w ciążę, aby tak rozkwitnąć. Celebrytka tym razem zdecydowała się odpowiedzieć.   Fanka: Wygladasz coraz piękniej Olka,czy trzeba az ciazy… by tak zjawiskowo wygladac???najpiekniejsza!!!! Szwed: Dziękuję bardzo To nie tak – szczęśliwym trzeba być Wyglądasz tak jak się czujesz Myślicie, że w końcu przestanie być mniej powściągliwa i opowie więcej o swoim szczęściu? Zobacz: Szwed w końcu skomentowała plotki o ciąży. Wrzuciła też fotkę ojca dziecka Ola Szwed na planie nowego serialu:

Ola Szwed skomentowała plotki
ONS
Newsy
Szwed oburzona plotkami tabloidów. Wystosowała ostre oświadczenie
Wszyscy rozpisują się o jej ciąży

Ola Szwed nigdy nie należała do ulubienic plotkarskiej prasy i rzadko gościła na łamach tabloidu. Pojawiały się wprawdzie plotki o tym, z kim aktualnie się spotyka, ale dopiero teraz doniesienia na jej temat przybrały na sile. Wszystko z powodu domniemanej ciąży, w której jest aktorka. Przypomnijmy: Szwed w zaawansowanej ciąży. Ola poznała płeć dziecka Temat ciąży wywołał też lawinę artykułów dotyczących życia uczuciowego Szwed. W przeszłości spekulowało się, że aktorka była związana m.in. Baronem i Tomaszem Stockingerem , choć nigdy oficjalnie nie zabierała w tej sprawie głosu. Po natknięciu się na kolejną plotkę na swój temat, Szwed postanowiła wystosować post na Facebooku, w którym wyśmiewa artykuły tabloidów. Zapewnia też, że od dwóch lat nie udzieliła żadnego wywiadu, w którym poruszałaby wątek swojego życia prywatnego.   Nie mam zwyczaju komentowania plotek na mój temat, ale tym razem zrobię wyjątek - Anna K. wysłała mi dziś na "Dzień dobry" fragment pewnego "artykułu" i po prostu muszę się z wami TYM podzielić : "Aleksandra Szwed najpierw była związana z Baronem, potem z Tomaszem Stockingerem a punktem zwrotnym w jej karierze była sesja dla Playboya, w której pokazała nagie pośladki." - To, że rzetelność nigdy nie była mocną stroną portali plotkarskich wiadomo nie od dziś, ale tym razem ilość bredni w bredni sprawia, że po prostu nie sposób się nie uśmiechnąć! Przy okazji chciałam również nadmienić, że od ponad 2 lat nie udzieliłam ŻADNEGO WYWIADU DOTYCZĄCEGO MOJEGO ŻYCIA OSOBISTEGO ani gazecie "Na Żywo" (jak donosi jeden z portali ponoć "wywiad" ze mną był w ostatnim numerze (?!)), ani żadnej innej… i może was to zdziwi, ale portalom plotkarskim również nie - choć co poniektóre to właśnie usilnie sugerują… - czytamy na Facebooku Szwed. Miała prawo się zdenerwować? Zobacz: Ola Szwed...

Ola Szwed urodziła syn. Imię dziecka Aleksandry Szwed
ONS
Newsy
Ola Szwed urodziła! Znamy płeć dziecka gwiazdy
Aktorka została mamą

Początek roku zwiastuje w narodziny dzieci kolejnych gwiazd. Zaledwie w ciągu dwóch tygodni 2015 roku swoje pociechy przywitały na świecie Katarzyna Zielińska i Aleksandra Kisio . Teraz do grona szczęśliwych mam dołączyła kolejna. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, dwa dni temu Ola Szwed urodziła syna. Ojcem dziecka został Krzysztof Białkowski . Zobacz: Tak wygląda ojciec dziecka Oli Szwed! To już trzeci chłopiec w polskim show-biznesie urodziny w tym roku. Aktorka długo nie potwierdzała informacji o ciąży, ale ostatecznie rozwiała wątpliwości pojawiając się na grudniowej imprezie z zaokrąglonym brzuszkiem. - W piątek późnym popołudniem Ola urodziła syna. Chłopiec jest zdrowy i przyszedł na świat zdobywając 10 punktów w skali Apgar . Noworodek i mama czują się bardzo dobrze. Teraz Ola zbiera siły po porodzie, a najbliższy czas chce spędzić razem z dzieckiem. Wkrótce zapadnie także decyzja o imieniu dla chłopca . Sami jesteśmy zaskoczeni, że to "już". Do dnia porodu jej brzuszek był taki malutki... - mówi w rozmowie z AfterParty.pl koleżanka Oli Gratulujemy i witamy na świecie :) Ola Szwed i jej figura przed ciążą:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner