Aleksandra Szwed bierze udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W kolejnym odcinku show Szwed będzie występować jako Dawid Podsiadło! Na początku aktorka była bardzo podekscytowana tym, że będzie mogła wcielić się w swojego idola. Radość nie trwała jednak długo. Dlaczego?

Ucieszyłam się, że wylosowałam artystę, którego cenię, słucham (...) nauka tekstu nie będzie wielkim problemem. No i ta radość nie trwała zbyt długo, ponieważ sympatia to jest jedno, a stworzenie postaci to jest drugie - powiedziała w rozmowie z Party.pl Ola Szwed.

Szwed stwierdziła, że Dawid nie jest łatwą postacią do "odegrania", ponieważ jest on raczej introwertykiem - to jej zupełne przeciwieństwo - Ola jest znana ze swojej wybuchowej osobowości!

 

Czy Szwed chciałaby, żeby jej występ jako Dawid Podsiadło w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczył sam artysta? Co powiedziała? Obejrzyjcie koniecznie nasze wideo, a wszystkiego się dowiecie.

 

Zobacz też: Znamy ostatniego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Jaka jest pełna lista uczestników piątej edycji show?

 

Ola Szwed wcieli się w postać Dawida Podsiadły.

Ola Szwed bez włosów

 

Czy Dawidowi Podsiadle się spodoba?

Dawid Podsiadło na Sylwestrze z Dwójką 2015/2016
East News