Ola Kwaśniewska
Instagram

Po wielkiej stracie Ola Kwaśniewska dziękuje za słowa otuchy, zobaczcie jej wzruszający wpis

Ola Kwaśniewska
Instagram

 

Jak niedawno informowaliśmy, Ola Kwaśniewska straciła ukochanego psa! Na Instagramie pokazała zdjęcie ukochanej suczki Faluni.

 

Pies Oli Kwaśniewskiej
Instagram

 

Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego była mocno przybita tą stratą, nic dziwnego - Falunia towarzyszyła jej niemal od zawsze. Na Instagramie często oglądaliśmy urocze zdjęcia psiaków i zabawne opisy pod nimi. 

Przyjaciele, znajomi i fani wpisywali pod jej postem wiele wyrazów współczucia, za które Kwaśniewska właśnie podziękowała, zamieszczając filmik z ulubionymi czworonogami.

Kochani, bardzo bardzo dziękuję za wszystkie słowa otuchy. Falcia miała prawie 14 lat i bardzo fajne życie, ale każdy psiarz zna tę wyrwę w sercu. To niezwykle krzepiące, że jest nas tak wielu. Ściskam Was strasznie!
P.S. Powyżej Falutek w jednym z wielu zaliczonych środków lokomocji, acz absolutnie najulubieńszym. Kleksiu, no cóż, robi to dla towarzystwa 😉

 

 

To miłe, że w trudnych chwilach mogła liczyć na tak wiele osób.

 

Zobacz też: "Dużo jem, po co mam się głodzić? Chudszy się nie poznałbym", takie słowa napisała dla męża Ola Kwaśniewska. O co chodzi?

 

Psy Aleksandry Kwaśniewskiej

Pies Oli Kwaśniewskiej
Instagram

Więcej na temat Aleksandra Kwaśniewska
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29