Taniec z Gwiazdami 2019 - 6 edycja, kto odpadnie?

Wiemy, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"! To duże zaskoczenie?

Taniec z Gwiazdami 2019 - 6 edycja, kto odpadnie?

Za nami 101. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Bez wątpienia wyjątkowy dla uczestników, pierwszy raz mogli wystąpić bowiem ze swoimi bliskimi! Każda gwiazda wykonała na parkiecie dwa tańce - jeden ze swoim partnerem z show, a drugi z ukochaną, bliską sercu osobą. I tak m.in. Basia Kurdej-Szatan tańczyła z tatą, Sandra Kubicka z przyjacielem, Monika Miller z dziadkiem, a Magda Bereda z mamą! Jurorzy na koniec zdecydowali, który rodzinny występ był najlepszy i przyznali gwieździe dodatkowe punkty.

Niestety, ktoś tym razem również musiał pożegnać się z programem. Sprawdźcie poniżej, kto dopadł z "Tańca z Gwiazdami"!

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"?

O ile w 100. jubileuszowym odcinku nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami", o tyle teraz z show miały pożegnać się dwie pary! Czy tak się stało?

Zanim jury i widzowie zdecydowali kto odpadnie, każdy mógł pokazać swoje umiejętności na parkiecie. W tym odcinku zdecydowanie najsłabiej oceniona została Magda Bereda. Jednak, wbrew ocenom, dziewczyna daje z siebie wszytko i już została określona mianem największego "fightera" tego sezonu.

Mnóstwo komplementów od jurorów słyszała za to Sandra Kubicka! Andrzej Grabowski przyznał dodatkowy jeden punkt Monice za jej taniec z dziadkiem. Iwona Pavlovic oceniła najlepiej przyjaciela Sandry Kubickiej, a Michał Malitowski przyznał jeden punkt Oli Kot i jej przyjacielowi Kubie.

Niestety, Oli Kot nie pomógł dodatkowy punkt, bo razem z Tomaszem Barańskim odpadli z show!  I była to jedyna para, która pożegnała się w ostati piątek z programem. Uważacie, że słusznie?

Ola Kot i Tomasz Barański
EastNews

Ola Kot pożegnała się z show

Ola Kot w 4. odcinku
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10