Ola Jordan
EastNews

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" jest w ciąży?! Czy Ola Jordan wystąpi w kolejnej edycji show?

Ola Jordan
EastNews

Długo nie mogła zajść w ciążę, ale teraz najprawdopodobniej jej się udało! Jak informuje Pomponik Ola Jordan być może jest w błogosławionym stanie! To byłaby wspaniała wiadomość, bo jurorka "Tańca z Gwiazdami" od wielu lat marzy o dziecku. W ostatnim wywiadzie dla magazynu Hello gwiazda wyznała, że ma problemy z zajściem w ciążę...

Ola Jordan jest w ciąży?

Ola Jordan od 16 lat jest żoną Jamesa Jordana. Para tworzy idealny związek, jednak do szczęścia brakuje im tylko dziecka. W ostatnim wywiadzie dla magazynu Hello, Ola i James opowiedzieli o swoim marzeniu. Okazało się, że małżeństwo od dawna stara się o potomka. 

- Chciałabym być mamą z całego serca. Myślałam, że to się samo stanie, naturalnie. James też jest już zdesperowany, by mieć dziecko. Marzę o tym. To jedyny prezent, jaki chciałabym mu dać. Sądziłam, że jak większość kobiet sama zdecyduję o tym, kiedy będę miała dziecko. Że najpierw zrobię karierę, a potem urodzę. Niestety, tak się nie stało - mówiła Ola.

Zobacz także: Jurorka "Tańca z Gwiazdami" nie może mieć dzieci

Jak informuje Pomponik prawdopodobne jest, że Ola i James niedługo zostaną rodzicami! Podobno para skorzystała z metody in-vitro. To właśnie dzięki niej na świat przyszli m.in. synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Informator portalu donosi, że tancerka jako jedyna nie zapewniła producentom swojej obecności podczas jesiennej edycji show...

- Nowa edycja rusza już we wrześniu. Ola jako jedyna podczas rozmów z dziennikarzami nie mogła się określić, czy pojawi się za stołem jurorskim ponownie. Otwarcie mówiła, że skorzystała ze swoim partnerem z metody in vitro - czytamy.

Czy para lada moment ogłosi światu szczęśliwą nowinę? Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość!

Ola Jordan jest w ciąży?

Ola Jordan
EastNews

Małżeństwo marzy o dziecku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lovely day at #buckinghampalace with @jamesjordan1978 👸🏼🤴🏼

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Ola Jordan
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08