Ola Ciupa przygotowuje się do obrony Ola Ciupa przygotowuje się do obrony Ola Ciupa przygotowuje się do obrony Ola Ciupa, dr Krzysztof Gojdź Ola Ciupa, dr Krzysztof Gojdź
Ola Ciupa przygotowuje się do obrony
1/7
Ola Ciupa przygotowuje się do obrony

Ola Ciupa przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej! Jaki ma temat? "Dieta - jej wpływ na wygląd i kondycje skóry". Ola ma już całość i czeka na ocenę... Krzysztofa Gojdzia. Słynny lekarz cały czas wspierał i motywował modelkę do pracy. W jaki sposób? Zdradził tylko nam:

Ola do nauki! Przez moment mniej imprez i lansu i do książek! - tak powtarzałem Oli codziennie. Bo dla mnie ZAWSZE była najważniejsza edukacja i rozwój osobisty. I Ola też tak uważa. Pomimo urody i rozwijającej się kariery postanowiła skończyć studia i obronić pracę magisterską. Uroda przemija, ale to co w głowie pozostaje na zawsze. Dlatego ja zawsze apeluję do młodych ludzi - uczcie się, zdobywajcie doświadczenie i realizujcie swoje plany.

 

A dzisiejsza młodzież często myśli tylko o tym jak się dobrze zabawić. A później biedę klepie. Cieszę się, że Ola to osoba rozważna i wie czego chce w życiu. Pomimo że często ludzie oceniają ją jako tzw. "blondynkę" to ma głowę na karku i robi swoje. A idiotami hejterami się nie przejmuje. Wg mojej zasady: "wali mnie to co inni gadają" - zawistnikom pokazujemy odpowiedni paluszek. - mówi nam Krzysztof Gojdź.

Zobacz: Najlepsze zawody: dobre zarobki, ciekawa praca

 

Ola jest mu bardzo wdzięczna za wsparcie i docenia zaangażowanie Gojdzia w jej rozwój:

Praca magisterska pt. " dieta - jej wpływ na wygląd i kondycje skóry" gotowa i oceniona przez mój największy autorytet @drkrzysztofgojdz 😍 niedługo obrona 🤓 trzymajcie kciuki !!!

Co o swojej pracy magisterskiej mówi nam Ola?

Kosmetologia to kierunek łączący wiedzę nauk biomedycznych, chemicznych, dermatologii. Jest to obecnie najprężniej rozwijająca się branża, wiec zachęcam też osoby które są przed wyborem kierunku studiów. Przez 5 lat przyswajałam szeroką wiedzę z anatomii, fizjologii, dermatologii, fizyki, chemii. Było ciężko, ponieważ zawsze byłam lepsza z przedmiotów humanistycznych.

Ola, pomimo wielu rad znajomych z show-biznesu, nie rzuciła nauki:

Mam dużo znajomych z show biznesu, którzy w momencie rozpoczęcia kariery rzucili studia, bo uznali ze nie będą już potrzebne. Uważam, że to głupie, bo kariera w show biznesie równie szybko jak przyszła może zniknąć. Warto inwestować w przyszłość i mieć plan B. Właśnie skończyłam czytać książkę Krzysztofa "zatrzymać czas" która jest genialna! Polecam każdemu! Sprawiła, że na nowo rozkochałam się w tym temacie.

Ciupa nie ukrywa, że w pracy bardzo pomógł jej Krzysztof Gojdź:

Krzysztof bardzo zmotywował mnie i wreszcie udało się skończyć prace - czekam teraz na obronę. Fajnie mieć w swoim życiu osoby, które motywują do pozytywnych rzeczy. Mamy wypracowaną metodę, że uczę się wyznaczonego działu, a później Krzysztof mnie odpytuje. Jak jest dobrze  - przechodzimy dalej, jak nie kolejny wieczór wertuje to samo. Jak ma się nauczyciela, który jest dla Ciebie prawdziwym autorytetem nauka lepiej idzie:)

Jak widać, ich przyjaźń (a może miłość? :)) kwitnie! ;)

 

Zobacz także: Krzysztof Gojdź odpowiada Wojewódzkiemu! "Zalecam o jedną kreskę dziennie mniej"!

2/7
Ola Ciupa przygotowuje się do obrony
3/7
Ola Ciupa przygotowuje się do obrony
4/7
Ola Ciupa, dr Krzysztof Gojdź
ONS
5/7
Ola Ciupa, dr Krzysztof Gojdź
Instargram
6/7
Krzysztof Gojdź, Ola Ciupa
ONS
7/7
Ola Ciupa w czarnej sukience
Więcej na temat Ola Ciupa Krzysztof Gojdź