Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ola Ciupa odebrała swój pierwszy samochód
ONS
Newsy

Ciupa dostała samochód za darmo. Pochwaliła się na Facebooku

Pozuje w seksownym kombinezonie

Już niedługo kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami", w której zobaczymy kolejne sławy. O udział w show walczyły między innymi Ola Ciupa i Cleo, ale szansę mogła dostać tylko jedna z nich. Zobacz: Ola Ciupa i Cleo walczyły o udział w „Tańcu z gwiazdami”. Wiemy, która wygrała to starcie!

Teraz Słowianka Donatana ma się czym pochwalić, ponieważ otrzymała za darmo samochód. To duży przywilej, którym może poszczycić się tylko nieliczne grono gwiazd. Ciupa jest bardzo szczęśliwa, a nowe auto ma słowiańskie akcenty, dzięki czemu wyróżnia się. Co ciekawe Ola pojawiła się w pięknym kombinezonie, który wyeksponował jej długie nogi, a niedawno taki sam miała na sobie Doda w "Tańcu z Gwiazdami".

Jak się prezentuje?

Zobacz na Polki.pl: Bob Sinclar sam na sam z Olą Ciupą!
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ola Ciupa podczas Festiwalu w Opolu 2014
ONS
Newsy
Ola Ciupa i Cleo walczyły o udział w „Tańcu z gwiazdami”. Wiemy, która wygrała to starcie!
Decyzję podjął... Donatan

Na początku sierpnia ruszają treningi do kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”. Stacja Polsat ma zaledwie kilka tygodni na skompletowanie par, dlatego negocjacje idą pełną parą! Pierwszymi gwiazdami, które dostały propozycję udziału w show Polsatu były Ola Ciupa i Cleo . W programie może jednak wystąpić tylko jedna z nich. Dlaczego? “Choć jedna śpiewa, a druga jest modelką, to są ze sobą mocno kojarzone. Niestety, ze względu na ich ścisłą współpracę w jesiennej edycji show będzie można zobaczyć tylko jedną z nich”, donosi se.pl. Która z nich zatańczy? Jak udało nam się dowiedzieć, Cleo ma największe szanse na udział w programie i jej negocjacje z producentami są już na finiszu. Dlaczego wraz z nią nie może wystąpić Ola Ciupa ? “Obie zaczynały karierę przy Donatanie. Producenci programu nie mieliby z tym problemu, ale sprzeciwił się Donatan, który stwierdził, że tylko jedna z nich może zatańczyć”, zdradza nasz informator. Ola Ciupa wiosną wzięła udział w show “Celebrity splash”. Teraz czas, żeby w rozrywkowym show pokazała się Cleo!

Występ Cleo na Top Trendy 2014
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Cleo i seksowne Słowianki na scenie Top Trendy 2014. Tak gorąco jeszcze nie było [WIDEO]
To oni byli największymi gwiazdami wieczoru

Podczas wczorajszego koncertu w ramach festiwalu Top Trendy 2014, wybrano największy przebój roku. Do rywalizacji stanęło dwanaście utworów, a o tym, który okaże się najlepszy decydowali widzowie wysyłając SMS-y na swoich idoli. Bezkonkurencyjna okazała się Sylwia Grzeszczak , ale nie zapomniano również o wielkim hicie Donatana i Cleo "My Słowianie", który otrzymał nagrodę słuchaczy radia RMF MAXXX. Przypomnijmy: Poznaliśmy największy przebój roku na Top Trendy 2014 Donatan i Cleo oraz ich gorące modelki, czyli Ola Ciupa i Paula Tumala byli niekwestionowanymi gwiazdami wieczoru. To właśnie oni byli chyba najdłużej fotografowaną ekipą. Oczywiście największe emocje wzbudziła Ola, która powoli wyrasta na nową celebrytkę. Również ich występ w ramach koncertu był niezwykle gorący, bowiem na scenie pojawiły się też inne tancerki w kusych strojach, a Ciupa już nie ubijała masła, tylko zdecydowała się na ugniatanie ciasta.   Czuję się bardzo dobrze, dzisiaj był mój debiut jeżeli chodzi o pieczenie chleba. Ugniatałam ciasto na pyszny słowiański chleb. Czekam na opinie co fajniejsze. Najbliższy festiwal w Opolu - jeszcze nie zdecydowałam co będę robiła na scenie. - zdradziła Zobaczcie nasze wideo na którym widać jak Donatan, Cleo i tancerki rozpalili publiczność oraz co robili, kiedy zeszli już ze sceny. Zobacz: Ola Ciupa gwiazdą w Sopocie na Top Trendy 2014       Donatan i Cleo oraz ich ekipa na Top Trendy 2014:

Ola Ciupa zrezygnowała z udziału w Miss Polski 2014
ONS
Newsy
Ciupa rezygnuje z udziału w prestiżowym konkursie. Wszystko przez Donatana
Dlaczego nie zawalczy o nobilitujący tytuł?

Ola Ciupa swoją karierę w polskim show-biznesie rozpoczęła jako tancerka Donatana , która na tegorocznej Eurowizji rozpaliła polskich i zagranicznych widzów na scenie. Szybko odnalazła się na imprezach wśród gwiazd, a fotoreporterzy uwielbiają moment, gdy pojawia się na ściankach. Przypomnijmy: Odmieniona Ciupa kusiła biustem na festiwalu. Modelka przyćmiła Cleo ogromnym dekoltem Modelka kilka tygodni temu odniosła pierwszy swój sukces bez udziału producenta muzycznego. Udało jej się otrzymać tytuł Miss Małopolski 2014, co pozwalało jej automatycznie wziąć udział w dalszych etapach wyborów Miss Polski. Niestety, Ola musiała zrezygnować z uczestnictwa w konkursie, ze względu na natłok obowiązków i koncerty z Donatanem. Swoim fanom na Facebooku tak tłumaczy decyzję: Chciałabym poinformować wszystkich, którzy kibicowali mi podczas konkursu Miss Polski, że ze względu na natłok pracy, trasę koncertową i nowe projekty o których dowiecie się już niebawem, jestem zmuszona zrezygnować z dalszego udziału w półfinale Miss Polski. Niestety nie jestem w stanie pojawić się na 2tygodniowym zgrupowaniu:( Własnie spełniają się moje marzenia..i to wszystkie na raz.... Przepraszam organizatorów za moją rezygnację i dziękuje za niezapomniane chwile !! Wszystkim dziewczynom życzę powodzenia w kolejnych etapach. Postaram się być na finale i Wam kibicować:) - pisze Ola Szkoda... Miała naprawdę duże szanse na wygraną. Zobacz:  Monika Synytycz z klipu Donatana na okładce "CKM". Ciupa oburzona   Ola Ciupa i Cleo na festiwalu w Opolu:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner