Pusta galeria handlowa
East News

Ogromne zmiany w sklepach po otwarciu galerii handlowych!

Pusta galeria handlowa
East News

Już 4 maja w Polsce zostaną otwarte galerie handlowe. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa zakupy nie będą wyglądały tak, jak do tej pory. Zarządcy galerii będą musieli przestrzegać m.in. zasad dotyczących liczby klientów na terenie sklepów. Jak już wiemy, w galeriach będzie obowiązywać nakaz noszenia maseczek, a właściciele sklepów mają zapewnić klientom jednorazowe rękawiczki. To jednak nie koniec! Okazuje się, że spore zmiany dotyczą również zasad funkcjonowania przymierzalni! 

Klienci będą mogli korzystać z przymierzalni?

Na terenie galerii handlowych oraz w sklepach będzie obowiązywać zasada, że na 1 osobę musi przypadać 15 metrów kw. powierzchni handlowej (nie wliczając powierzchni korytarzy). Klienci będą zobowiązani do zachowania odległości 2 metrów pomiędzy sobą. To jednak nie koniec zmian dla osób, które będą chciały zrobić zakupy w galeriach po majówce. Okazuje się, że nie wiadomo, czy w ogóle będzie można przymierzać ubrania w sklepach z odzieżą. Według rozporządzeń, które mają zapewnić klientom bezpieczeństwo  przymierzalnie mają być wyłączone z użytku- jeżeli jednak zostaną otwarte będą musiały być dokładnie dezynfekowane po każdym kliencie. 

Marzą Ci się ogromne zmiany w Twoich czterech ścianach? Pobierz kod rabatowy Leroy Merlin i już dziś rusz na zakupy!

Przypominamy również, że w centrach handlowych wciąż nie będą mogły działać kluby fitness, place zabaw oraz miejsca w których można spożywać posiłki na miejscu. Klienci nie będą mogli również skorzystać z szatni oraz przechowalni ubrań czy przedmiotów. 

Wybierzecie się na zakupy do galerii handlowych po majówce?

Zobacz także: Kiedy zostaną otwarte salony fryzjerskie? Padła wstępna data!

Sklepy w galeriach handlowych zostaną otwarte już 4 maja.

East News

Według nowych zasad w sklepach będą musiały być wyłączone przymierzalnie- jeżeli nie, będą musiały być dezynfekowane po każdym kliencie. 

Kiedy galerie handlowe zostaną otwarte po koronawirusie?
EastNews

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48