Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Pokaz Roberta Kupisza
ONS
Newsy

Kolejny skandal z Kupiszem w internecie. Projektant przeprasza za swoje ogłoszenie

Co napisał?

Robert Kupisz nie ma ostatnio dobrej passy, jeśli chodzi o promowanie swoich ubrań. Niedawno wybuchł skandal związany ze słabą jakością ubrań produkowanych przez projektanta. Kulisy ujawnił Paweł Deląg. Zobacz: Deląg kupił t-shirt Kupisza i mocno się rozczarował: 350 złotych, a są...

Teraz w sieci pojawiło się ogłoszenie, że Kupisz poszukuje do swojego zespołu grafika na trzymiesięczny, bezpłatny staż. W internecie po publikacji tej oferty zawrzało, a post zaczęło udostępniać kilka dużych portali. Projektant postanowił przeprosić za swoje zachowanie i wystosował na Facebooku oficjalne oświadczenie. Zapewnił w nim, że praca będzie płatna:

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH STUDENTÓW ZA WCZORAJSZE OGŁOSZENIE W SPRAWIE PRAKTYK. NADAL POSZUKUJEMY ZDOLNEGO GRAFIKA, WIĘC NIE ZNIECHĘCAJCIE SIĘ. PRACA BĘDZIE PŁATNA, RĘCZĘ WAM ZA TO OSOBIŚCIE. CZEKAMY NA CIEKAWE ZGŁOSZENIA. POZDRAWIAM. MIŁEGO DNIA :) [pisownia oryginalna]

Podjęlibyście pracę?

Zobacz na Polki.pl: Ekscentryczne stylizacje gwiazd na pokazie Kupisza
 

 

Robert Kupisz na wernisażu wystawy Piotra Krzymowskiego

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Menadżer Kupisza odpowiada na zarzuty Deląga
ONS
Newsy
Kupisz odpowiada na zarzuty Delegą o słabej jakości ubrań. Sugeruje wpadkę aktora
Jest komentarz menadżera projektanta

Polskie gwiazdy żyją z rodzimymi projektantami w dobrych stosunkach i wręcz przyjaźniach. Celebrytki pokazują się w nich na salonach, zachwalając ich walory i promując nazwiska designerów. Zdarza się jednak, że produkt, szczególnie kupiony za własne pieniądze, nie spełnia oczekiwań i robi się nieprzyjemnie. Przypomnijmy: Deląg kupił t-shirt Kupisza i mocno się rozczarował: "350 złotych, a są..." Post Pawła Deląga wywołał ogromną dyskusję na Facebooku, a internauci wymieniali się swoimi spostrzeżeniami na temat jakości ubrań proponowanych przez markę Roberta Kupisza , która mimo, że należy do kategorii basic, to jednak "imponuje" wysokimi cenami. Głos w tej sprawie zabrał w końcu menadżer projektanta, który w swojej wypowiedzi sugeruje, że Deląg nie zapoznał się z metką na koszulce i instrukcją prania. Zachęca też do złożenia reklamacji, jeśli produkt nie spełnił oczekiwań aktora. Wszystkie ubrania marki Robert Kupisz zawierają metkę pielęgnacyjną, z którą zalecamy się zapoznać. Jeśli towar z jakiegoś powodu nie spełnia oczekiwań klienta, zapraszamy do butiku, gdzie można dokonać reklamacji zakupionego towaru. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne i nasz dział Obsługi Klienta odpowiednio się tym zajmie - komentuje w rozmowie z Plotek.pl Krzysztof Malinowski, PR Manager marki Kupisza. Co sądzicie o całej tej "aferze koszulkowej"? Zobacz: "Nie zależy mi na strojach znanych projektantów" Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza:

Pokaz Roberta Kupisza
ONS
Newsy
Szok! Kupisz cofa zaproszenia na swój pokaz! Dziennikarz ujawnia kulisy
Wszystko przez aferę z koszulką Deląga

Kilka tygodni temu głośno było o aferze, którą wywołał Paweł Deląg - aktor umieścił na Facebooku wpis mocno krytykujący koszulki projektu Roberta Kupisza . Zarzucił projektantowi, że jego wyroby są słabej jakości i szybko doczekał się oficjalnej odpowiedzi. Przypomnijmy: Kupisz odpowiada na zarzuty Deląga o słabej jakości ubrań. Sugeruje wpadkę aktora Teraz w sieci pojawiły się kolejne zarzuty. Tym razem głos zabrał Robert Patoleta , który oskarżył projektanta o cofnięcie akredytacji na dzisiejszy pokaz, który odbędzie się w warszawskim Soho Factory. Dziennikarz twierdzi, że najpierw zaproszenie zostało mu przyznane, a po wybuchu "afery koszulkowej" - cofnięte. Jako powód takiej decyzji usłyszał podobno, że nie należy do grona przedstawicieli mediów na stałe współpracujących z marką Kupisza. Taka sytuacja. Robert Kupisz zaprosił mnie na swój pokaz, jednak po aferze koszulkowej, pan menadżer projektanta zaproszenie cofnął. Dał mi do zrozumienia, że nie jestem dziennikarzem "na stałe z nimi współpracującym". Cokolwiek to oznacza, marka Robert Kupisz przechodzi obecnie kryzys wizerunkowy, a takie zachowanie i dwuznaczne sformułowania jeszcze ten kryzys pogłębiają - napisał na swoim Facebooku Patoleta. Jeśli to prawda, to nie sposób nie zgodzić się z Robertem. Zobacz: Sara Boruc oburzona zachowaniem dziennikarza. Nie pozostawiła na nim suchej nitki Gwiazdy na ostatnim pokazie Roberta Kupisza:

Menadżer Kupisza odpowiada na zarzuty Deląga
ONS
Newsy
Deląg narzekał na jakość ubrań od Kupisza. Negatywna recenzja wpłynęła na klientów
Projektant zabrał głos w sprawie

Kilka tygodni temu głośno było o tzw. aferze koszulkowej. Wszystko zaczęło się od tego, że na swoim profilu na Facebooku Paweł Deląg wyżalił się na jakość t-shirtów od Roberta Kupisza . Oczywiście management szybko zareagował, wydając oświadczenie, że to z pewnością przez nieumiejętne skorzystanie z instrukcji prania spowodowało skurczenie się produktów. Później okazało się, że Kupisz wycofuje rozesłane już zaproszenia na swój wczorajszy pokaz.  Zobacz: Szok! Kupisz wycofuje zaproszenia na pokaz. Dziennikarz ujawnia kulisy   Wydawać by się mogło, że taka "reklama" tylko przysporzy Kupiszowi problemów. Jednak stało się inaczej. Wczoraj na jego pokazie "Opera" w Soho Factory pojawiło się ponad 40 gwiazd, które podziwiały propozycje na wiosnę i lato 2015. Wśród zgromadzonych gwiazd nie brakowało czołowych nazwisk z polskiego show-biznesu, takich jak Edyta Herbuś czy Natasza Urbańska . Tuż po części oficjalnej projektant w rozmowie z Urszulą Chincz dla "Dzień Dobry TVN", podziękował aktorowi za taki rozgłos: Myśmy myśleli, że ten T-shirt z orłem już pójdzie w zapomnienie, a tu dostaliśmy tyle zamówień, że to była nasza kolejna reklama. Genialna, bo nie wyrabialiśmy się z produkcją - tak jak było na Euro. Teraz to powróciło, także jestem zadowolony. Dziękuję za darmową reklamę. Myślicie, że to prawda? Zobacz: Deląg kupił t-shirt Kupisza i mocno się rozczarował: 350 zł, a są...     Ponad 40 gwiazd na pokazie Roberta Kupisza:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner