Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Rekordowy odcinek Hell's Kitchen z Dodą
POLSAT
Newsy

Odcinek Hell's Kitchen z udziałem Dody to hit. Wyniki oglądalności mówią wszystko

W programie doszło do nietypowej sytuacji

Program Hell''s Kitchen jest jednym z najchętniej oglądanych programów kulinarnych. Wszystko za sprawą prowadzącego i niespodziewanych sytuacji w jakich stawiani się uczestnicy. Ostatnio np. doszło do pożaru w kuchni. Zobacz: Pożar w Hell''s Kitchen! Uczestnicy nie wiedzieli co robić

W ostatnim odcinku również nie zabrakło emocji, a wszystko za sprawą Dody, która była gościem specjalnym programu. Wokalistka dała mini koncert w piekielnej kuchni i zapoznała się z uczestnikami. Dodatkowo w programie doszło do wyjątkowej sytuacji, ponieważ jeden z gości restauracji poprosił swoją partnerkę o rękę. Jak się okazuje odcinek z udziałem gwiazdy był najchętniej oglądanym w tej serii, a przed telewizorami zasiadło 2 miliony widzów. 

Oglądaliście?

Zobacz na Gotujmy.pl: Przepisy na doskonałe naleśniki
 

Doda na planie Hell's Kitchen


Doda na planie Hell's Kitchen

 

Doda w Hell''s Kitchen:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pocałunek Amaro w Hell's Kitchen
Polsat
Newsy
Pocałunek Amaro nie był przypadkowy. Wiemy kim jest uczestniczka
Taką scenę oglądaliśmy już za granicą

Sporo emocji wywołała zapowiedź nowego odcinka kulinarnego show "Hell''s Kitchen". Do programu dołączyła nowa uczestniczka, której danie na tyle podbiło serce Wojciecha Modesta Amaro , że obdarował ją namiętnym pocałunkiem. Oczywiście wszystko pod okiem kamer. Przypomnijmy: Amaro namiętnie całuje uczestniczkę Hell''s Kitchen. Mamy wideo Okazuje się, że scenka, ani uczestniczka, nie były przypadkowe. Nasi czytelnicy zwrócili uwagę, że do identycznej sytuacji doszło w brytyjskiej edycji "Hell''s Kitchen". Podczas jednego z odcinków w siódmej edycji show również dołączyła nowa uczestniczka, a jej kapitalne danie zaowocowało gorącym i namiętnym pocałunkiem od Gordona Ramsaya . Chwilę później gwiazdor wyjawił, że tajemnicza kobieta jest jego... żoną. Polscy producenci postanowili iść w ślad za brytyjskim pierwowzorem i podobnie uatrakcyjnić widowisko, a Amaro rzeczywiście pocałował swoją małżonkę. Zobacz: Tak mieszka Wojciech Modest Amro. Luksus to mało powiedziane Poniżej wideo z wersji polskiej i brytyjskiej, a także Amaro z żoną na salonach. Zgadliście od razu? Zobacz: W "Piekielnej kuchni" wrze! Modest Amaro doprowadza uczestników do łez Scena z brytyjskiej edycji: Wojciech Amaro z żoną na salonach: Pocałunek Amaro z żoną na planie "Hell''s Kitchen":

Żona Amaro zdradziła kulisy pocałunku
Polsat
Newsy
Żona Amaro o kulisach namiętnego pocałunku w Hell's Kitchen
Prowokacja kosztowała Agnieszkę sporo nerwów

Wczoraj wiele emocji wzbudziła zajawka najnowszego odcinka "Hell''s Kitchen" , w której Wojciech Modest Amaro namiętnie pocałował jedną z uczestniczek, po tym jak przygotowała konkursowe danie. Wywołało to szok nie tylko wśród innych kucharzy w programie, ale również w sieci - Amaro ma przecież żonę. Szybko okazało się, że cała sytuacja na planie nie była dziełem przypadku. Przypomnijmy: Pocałunek Amaro nie był przypadkowy. Wiemy kim jest uczestniczka Jak doszło do tego, że Agnieszka Amaro pojawiła się w show męża? Żona słynnego szefa kuchni wyznała, że pomysł ten pojawił się z dnia na dzień i nie miała zbyt wiele czasu do namysłu. Twierdzi też, że towarzyszył jej ogromny stres, bo atmosfera "piekielnej kuchni" udzieliła się również i jej. Co ciekawe, inni uczestnicy nie przyjęli obecności nowej uczestniczki z entuzjazmem, wręcz przeciwni - były fałszywie uprzejme.   Praktycznie z dnia na dzień dowiedziałam się, że jest taki pomysł. Decydując się na udział w programie nie sądziłam, że będzie to znaczna część tego odcinka. Byłam zestresowana, bo emocje uczestników udzieliły się również mi, a poza tym musiałam udawać, że z Modestem nic mnie nie łączy, więc trudno mi było nawet zerkać w jego stronę, żeby nie zdradzić się spojrzeniem. Uczestnicy byli bardzo podejrzliwi, zadawali mnóstwo pytań, na które musiałam na miejscu wymyślać odpowiedź. Dziewczyny, jedynie z pozoru były uprzejme, ale dało się wyczuć, że nie są przyjaźnie nastawione do nowej koleżanki - wyznała Amaro. Zobacz: Amaro pokazał żonę. Ładnia z nich para? Oczywiście kobieta nie ukrywa zachwytów nad swoim mężem, którego pracę mogła podejrzeć na planie "Hell''s Kitchen". Jej zdaniem Amaro musi być surowy, bo w jego oczach najbardziej liczy się zdanie klienta i to on musi być zadowolony. Zaskoczył ją natomiast ogromny szacunek...

Pożar w Hell's Kitchen
POLSAT
Newsy
Pożar w Hell's Kitchen! Uczestnicy nie wiedzieli co robić
Jak to się skończyło?

Wojciech Modest Amaro ma ogromne ambicje, jeśli chodzi o rozwój kulinarny. W ostatnim wywiadzie z nami przyznał, że ma pomysł na swój autorski program zaapelował do Niny Terentiew. Pokrótce zdradził również, o czym on miałby być.  Zobacz:  Amaro ma pomysł na nowe show. Apeluje do Niny Terentiew Jak na razie szef kuchni skupia się na prowadzeniu show "Hell''s Kitchen" . Nie da się ukryć, że jest on bardzo wymagający, a uczestnicy czasem mają go już dosyć. Na planie często dochodzi do tego, że emocje sięgają zenitu i robi się bardzo gorąco. W najbliższym odcinku również nie zabraknie wrażeń. Wszystko dlatego, że w piekielnej kuchni dojdzie do pożaru.  Wystraszeni uczestnicy nie wiedzieli co robić, ale na szczęście na miejscu był Modest Amaro, który próbował zapanować nad sytuacją. Kto do tego doprowadził i jak to się skończyło? Przekonamy się w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie. Zobacz:  Ciężarna Węgrowska gwiazdą nowego show Polsatu. Towarzyszyć jej będzie inna celebrytka     Modest Amaro z synem w Hell''s Kitchen:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner