Top chef. Gwiazdy od kuchni, Hit, hit hurra, Azja Express

Górniak w jury, Rozenek w Azji czy Skrzynecka w kuchni? Które show z gwiazdami miało najlepszą oglądalność?

Top chef. Gwiazdy od kuchni, Hit, hit hurra, Azja Express

Już wiadomo, co okazało się największym hitem oglądalności w środowy wieczór. Ruszyły wtedy trzy wielkie show "Azja Express" na TVN, "Hit, hit, Hurra!" na TVP i "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" w Polsacie. Kto wygrał bitwę o widza? Najlepszą oglądalność miała... "Azja Express" - obejrzało ją 2,1 mln widzów! A reszta? Też nie poradziła sobie źle.

Oglądalność "Hit, hit, Hurra!"

"Hit, hit Hurra!” z Edytą Górniak w jury osiągnęło oglądalność na poziomie 1,42 mln widzów! Program zadebiutował w TVP1 w środę o godz. 20.30. Uczestnicy mają od 9 do 16 lat i w 12 kolejnych odcinkach widzowie będą mogli podziwiać występy wokalistów, którzy zaśpiewają największe przeboje muzyczne sami iw duetach z gwiazdami. Można powiedzieć, że taka oglądalność ro sukces.

Oglądalność "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"

W tym samym niemal czasie o 20.40 na Polsacie wystartował "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Tam na oczach widzów gotują Anita Sokołowska, Kasia Skrzynecka czy Tomasz Oświeciński i przed telewizorami zgromadził  1,33 mln widzów!

Tuż po nich wystartowało show z gwiazdami "Azja Express" o 21.30 i przyciągnął najwięcej oglądających.

A Wy co wybraliście?

Show z Edytą Górniak właśnie się kończyło kiedy "Azja Express" się zaczynało, więc w bezpośredniej konkurencji nie startowali. Ale i tak zmagania Hanna Lis czy Małgosi Rozenek w ekstremalnych warunkach bardziej zainteresowało widzów niż śpiewające dzieci.

 

Zobacz także: Relacja z pierwszego odcinka "Azja Express". Królową show ogłaszamy Małgorzatę Rozenek! Dlaczego? Przeczytajcie!

 

W "Hit Hit Hurra!" jury to Hirek Wrona, Edyta Górniaki Bartek Caboń.

Edyta Górniak, Hirek Wrona, Bartek Caboń jako jurorzy „Hit, hit, hurra!”
mat. prasowe

 

W "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" gotujące gwiazdy ocenia między innymi Wojciech Amaro.

Top Chef. Gwiazdy od kuchni

 

W "Azja Express" gwiazdy mają tylko jednego dolara by przeżyć jeden dzień, a tak muszą liczyć na pomoc obcych, by wykonać zadanie najlepiej w lepszym czasie niż pozostałe gwiazdy.

Azja Express, Agnieszka Szulim, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
TVN, materiały prasowe

Przeładuj

Ida Nowakowska obawia się o relacje po programie "Dance, Dance, Dance"! Już podpadła uczestnikom?

zobacz 02:22