Anna Lewandowska w czerwonej sukience Anna Lewandowska w czarnym kombinezonie Anna Lewandowska w żółtej sukience Anna Lewandowska w czerwonej sukience na ślubie
Anna Lewandowska w czerwonej sukience
Instagram
1/4
Anna Lewandowska w czerwonej sukience
Instagram

Anna Lewandowska już nie raz zaskakiwała stylizacjami na ślubach swoich znajomych! Jedna z najpopularniejszych trenerek nie boi się zakładać kreacji w bardzo odważnych kolorach, które mogą wzbudzać mieszane uczucia. Wczoraj żona Roberta Lewandowskiego bawiła się na ślubie przyjaciół w pięknej czerwonej sukni zaprojektowanej przez Violę Piekut. Ognista czerwień to jednak nic w porównaniu z jej seksownym, czarnym kombinezonem, który wybrała na ślub swojej przyjaciółki Katrin Kargbo! 

Jedno jest pewne, Anna Lewandowska wie, jak zwrócić na siebie uwagę!

Zobacz także: Ups... Anna i Robert Lewandowscy nie zauważyli znaku zakazu? Zobaczcie, gdzie zatrzymali swoje luksusowe auto! ZDJĘCIA

2/4
Anna Lewandowska w czarnym kombinezonie
Instagram

Odważny look Anny Lewandowskiej na ślubie przyjaciółki Katrin Kargbo wywołał ogromne emocje. Nie dość, że trenerka zrezygnowała z sukienki na rzecz kombinezonu to jeszcze był on w czarnym kolorze- według ślubnego dress code’u, nie wypada zakładać czerni na śluby i wesela ze względu na ich radosny charakter.

Zobaczcie kolejną odważną stylizację Ani! 

Zobacz także: Czy czarna sukienka na wesele jest wskazana czy niestosowna?

3/4
Anna Lewandowska w żółtej sukience
Instagram

Anna Lewandowska wie, jak zrobić efekt "WOW"! Zółta suknia trenerki z poprawin zachwyciła internautów. Ania podkreśliła zgrabną figurę w kreacji z bardzo odważnym dekoltem i seksownym rozcięciem.

Zobacz: Anna Lewandowska na ślubie w zachwycającej żółtej sukni. Wiemy, gdzie można ją kupić!

4/4
Anna Lewandowska w czerwonej sukience na ślubie
Instagram

Wczoraj Anna Lewandowska po raz kolejny udowodniła, że nie boi się wybierać stylizacji w mocnych kolorach. W czerwonej sukni z asymetryczną spódnicą wyglądała obłędnie! Zgadzacie się z nami? 

Więcej na temat Anna Lewandowska