Odeta Moro w ciąży Odeta Moro urodziła Odeta Moro na pogrzebie Kory
Odeta Moro w ciąży
1/4
Odeta Moro w ciąży

 

Odeta Moro nie posiada się z radości! Jej rodzina znowu się powiększyła. Odeta Moro pod koniec sierpnia urodziła ślicznego chłopca, który otrzymał imię Lew. To już drugie dziecko dziennikarki. Odeta Moro jest już bowiem mamą nastoletniej Sonii, która jest owocem jej burzliwego związku z Michałem Figurskim. Teraz dziennikarka otwiera nowy rozdział w swoim życiu. Odeta Moro postanowiła pochwalić się swoją radością z fanami. Na jej Facebooku pojawiło się zdjęcie zrobione w dniu wyjścia ze szpitala. Odeta Moro pod fotografią zamieściła wzruszający wpis. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Odeta Moro pokazała śniadanie, które dostała w szpitalu. Pyszne? Oj, chyba nie za bardzo... ZDJĘCIE

2/4
Facebook

 

Odeta Moro wyszła właśnie ze szpitala, gdzie przyszedł na świat jej ukochany synek. W dniu wypisu dziennikarka wyglądała kwitnąco. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, jakie opublikowała na swoim Facebooku. Przy okazji dziennikarka podziękowała także całemu zespołowi medycznemu, który czuwał nad tym, aby poród przebiegał bez zakłóceń. 

 

3/4
Odeta Moro urodziła

 

Odeta Moro skrupulatnie przygotowywała się do przyjścia na świat Lwa. Dziennikarka chętnie chwaliła się w internecie wyprawką oraz uroczym pokoikiem dla małego. Przypomnijmy, że Lew jest owocem związku Odety Moro oraz Konrada Komarnickiego. 

4/4
Odeta Moro na pogrzebie Kory
ONS

 

Szczęśliwym rodzicom składamy szczere gratulacje i trzymamy za nich kciuki :)

Więcej na temat Odeta Moro