Figurski.jpg
Paparazzi
Newsy

Odeta Moro i Michał Figurski na spacerze z córką! Pogodzili się? FOTO

Odeta Moro i Michał Figurski na spacerze z córką! Pogodzili się? FOTO
Mamy zdjęcia ze spaceru pary!
Michał Figurski w dżinsowej koszuli
ons.pl
Newsy
Michał Figurski powoli wraca do zdrowia, ale do pracy na razie nie wróci...
Michał Figurski powoli wraca do zdrowia, ale do pracy na razie nie wróci...

Michał Figurski powoli wraca do zdrowia. Dziennikarz nadal przebywa w szpitalu po tym  jak pękł mu krwiak w mózgu , lecz jego stan zdrowia powoli się normuje. Jak szybko wróci do pracy? Kiedy Michał Figurski wróci do pracy po chorobie? Popularny dziennikarz trafił do szpitala w ciężkim stanie we wrześniu. I choć od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia, że Figurski ma się coraz lepiej , to powrót do pełni sił to wciąż jeszcze pieśń przyszłości. Michała czeka teraz długa rehabilitacja . Dziennikarz jest jednak dobrej myśli i jest pozytywnie nastawiony do walki o własną sprawność. Opowiedział o tym "Super Expressowi". Pomalutku wszystko idzie w dobrym kierunku. Bardzo się z tego cieszę. Jestem jeszcze w szpitalu, przede mną rehabilitacja - zdradził tabloidowi. Dziennikarz przyznaje jednak, że o jego powrocie do pracy na razie nie ma mowy. Na temat powrotu do pracy nie chciałbym jeszcze mówić, jeszcze tutaj pracuję nad sobą, trochę to zajmie - powiedział gazecie Figurski. Trzymamy kciuki za Michała!   Zobacz też: Kuba Wojewódzki dopinguje chorego Michała Figurskiego: "Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"   Michał Figurski wraca do zdrowia      

Sonia Figurska z apaszką
TV-Show
Córka Michała Figurskiego poprowadzi "Teleranek"! Ma zaledwie 13 lat
Córka Michała Figurskiego poprowadzi "Teleranek"! Ma zaledwie 13 lat

Córka Michała Figurskiego poprowadzi Teleranek! 6 marca Sonia Figurska zaprezentowała się w programie, który powrócił po 7 latach na antenę TVP1 i TVP ABC. Audycja kierowana jest głównie dla dzieci, a zakres poruszanych tematów w trakcie trwania programu jest bardzo szeroki. Z pewnością nie zabraknie wiadomości o nowinkach technologicznych, jak i o wydarzeniach kulturalnych. Podobnie jak w pierwotnej wersji "Teleranka" tak i teraz, program będą prowadzić dzieci.  Sonia Figurska poprowadzi "Teleranek" Kiedy ogłoszono, że program powróci na antenę, pisano, że rolę prowadzących obejmą Ola, Zosia, Iwo i Bernard. Tymczasem rozmowy z gośćmi, którzy zostali zaproszeni do studia, prowadziła również córka Michała Figurskiego i Odety Moro - Sonia. Nie jest to jednak jej telewizyjny debiut. 13-latka była już współprowadzącą programów na kanale Disney Channel.  "Teleranek" ma nieco odświeżone logo - charakterystycznego koguta, nowych prowadzących i z pewnością wzbudza sentyment wśród wielu widzów. A jak sprawdzi się Sonia Figurska w roli prowadzącej? Zobaczymy w kolejnych odcinkach programu, które są w każdą niedzielę o godzinie 9.35 w TVP1 i 10.10 w TVP ABC. Będziecie oglądać?   Zobacz:  Figurski i Moro doszli do porozumienia w sprawie córki. Z kim zamieszkała Sonia po ich rozwodzie?​   Sonia Figurska poprowadzi Teleranek Jak sprawdzi się w roli prowadzącej?

Michał Figurski w czarnej koszuli w Dzień dobry TVN
Eastnews
Newsy
TYLKO U NAS: Michał Figurski odzyskał przytomność! Jak się czuje?
TYLKO U NAS: Michał Figurski odzyskał przytomność! Jak się czuje?

Mamy nowe informacje na temat stanu zdrowia Michała Figurskiego, który trafił do jednego z warszawskich szpitali z powodu pęknięcia tętniaka . Dziennikarz przeszedł skomplikowaną operację, po której na chwilę się obudził! Michał Figurski odzyskał przytomność! Jak ustaliliśmy, dziennikarz jest już po operacji. Wczoraj odzyskał nawet na chwilę przytomność “Na chwilę odzyskał przytomność, ale potem znów został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej” - usłyszeliśmy od osoby z otoczenia Figurskiego. Przypominamy, że Michał Figurski został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali w bardzo złym stanie. Michał Figurski w szpitalu “Michał od paru dni źle się czuł. Bardzo bolała go głowa, w niedzielę pojawiły się kolejne objawy - lekki paraliż części ciała. Od razu zadzwonił po pogotowie” - słyszymy. Według informacji mediów, powodem pęknięcia tętniaka mogą być powikłania po cukrzycy. Trzymamy kciuki za szybki powrót Michała do zdrowia! O stan zdrowia kolegi martwią się też inni dziennikarze - Bartek Węglarczyk i Karolina Szostak, którzy postanowili go wesprzeć za pośrednictwem serwisów społecznościowych. ZOBACZ: Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają Michała Figurskiego!      

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner