Jamie Dornan, Dakota Johnson, Brant Daugherty Brant Daugherty, Christian Grey, Dakota Johnson Dakota Johnson, Brant Daugherty Brant Daugherty Brant Daugherty
Jamie Dornan, Dakota Johnson, Brant Daugherty
East News/Instagram
1/5
Jamie Dornan, Dakota Johnson, Brant Daugherty
East News/Instagram

Nadal myślicie, że Jamie Dornan to największy przystojniak "Nowego oblicza Greya"? Najwyższa pora zmienić zdanie. Choć trudno odmówić atrakcyjnej aparycji odtwórcy roli tytułowego Christiana, to fani hitowego erotyka szaleją na punkcie kogoś zupełnie innego. Chodzi o... ochroniarza Any, czy Sawyera. Internetowy profil aktora, wcielającego się w tę postać pęka w szwach od komentarzy rozemocjonowanych fanek. I trudno się dziwić!

 

Zobacz też: Oglądaliśmy "Nowe oblicze Greya". 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o filmie już teraz! UWAGA spoilery

 

Kim jest Brant Daugherty? Poznajcie przystojnego ochroniarza Any z "Nowego oblicza Greya".

 

Polecamy: Jamie Dornan miał problemy z... rozbieraniem Dakoty Johnson!

2/5
Brant Daugherty, Christian Grey, Dakota Johnson
Instagram/Brant Daugherty

Brant Daugherty ma 32 lata. Urodził się Mason w stanie Ohio w USA. Już w liceum odkrył w sobie talent do aktorstwa. Udzielał się w szkolnych przedstawieniach, zyskując pierwsze szlify warsztatu. Następnie rozpoczął studia filmowe na Columbia College Chicago. Później przeniósł się do Los Angeles, by szukać pracy. Udało się! ;) 

3/5
Dakota Johnson, Brant Daugherty
Instagram/Brant Daugherty

Brant Daugherty wystąpił m.in. w serialach "Szkoła dla wybranych" i "Słodkie kłamstewka". Pojawił się również w parodii światowego hitu "Igrzyska śmierci". Jednak to rola ochroniarza Any w "Nowym obliczu Greya" może być jego przepustką do kariery. Fanki pokochały przystojnego Sawyera! Wiele wskazuje na to, że Brant Daugherty ma szansę, by zostać wielką gwiazdą.

4/5
Brant Daugherty
East News

Jednak zanim zapałacie gorącym uczuciem do Branta, ostrzegamy - aktor niedawno się zaręczył.

5/5
Brant Daugherty
East News

Przystojniejszy od Jamiego Dornana?

Więcej na temat Jamie Dornan Nowe oblicze Greya