M jak miłość odc. 1394 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm
1/4
Mat. prasowe

 

W „M jak miłość” znów czekają na Joasię problemy. Tym razem okaże się, że teren, na którym jest boisko i plac zabaw zostanie zmieniony w centrum handlowe. Ta informacja nie spodoba się Chodakowskiej i postanowi zaprotestować. Do swojej inicjatywy zaprosi pozostałych mieszkańców osiedla. Pomysł początkowo spotka się z zainteresowaniem, ale sąsiedzi zaczną wycofywać swoje wsparcie. Jedynie Michał cały czas będzie pomagał Joasi.

Zobaczcie, do czego to prowadzi? Nie uwierzycie, jak Chodakowska pozna kolejnego wielbiciela... 

 

Zobacz: Czy Ania będzie się mściła na Izie w "M jak miłość"? Nie uwierzycie, co zdradziła nam Maria Pawłowska!

2/4
M jak miłość odcinki 1417-1418
MTL Max Film

 

Asia, chcąc rozwiązać sprawę, umówi się na spotkanie z deweloperem. Niestety nie uda jej się porozmawiać z właścicielem, ale na rozmowę zaprosi ją jego syn, Leszek Krajewski, którego zagra Sławomir Uniatowski. Ku jej zdziwieniu nowo poznany mężczyzna stanie po jej stronie, ale decyzja nie należy do niego. Okaże się, że Leszek jest znajomym Michała. Ta sytuacja naprawdę skomplikuje relacje Joasi z sąsiadem.

Co się stanie?

3/4
M jak miłość: Michał dowie się, że ma córkę?
MTL Maxfilm

 

Po tym jak okaże się, że Leszek to dawny kolega Michała, Asia zaprosi go na kolację do Ostrowskiego. Niestety sąsiad Chodakowskiej nie będzie zadowolony, że na wspólny wieczór z Joanną przyjdzie ktoś jeszcze. W końcu to miała być romantyczna kolacja we dwoje! Po stronie Michała będzie Wojtuś, który powie mu, że jego mama w końcu go pokocha.

Sprawdźcie, czy pomoc chłopca się przydała?

4/4
M jak miłość odc. 1394 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

W 1430 odcinku „M jak miłość” wydarzy się coś nieoczekiwanego, kiedy Joasia będzie brała prysznic niespodziewanie do łazienki wejdzie Michał i ją pocałuje. Kobieta odwzajemni pocałunek, ale po chwili rozmyśli się i uderzy Ostrowskiego w policzek. O całej sytuacji opowie Agnieszce i uzna, że Michał chciał ją wykorzystać. W końcu mężczyzna przeprosi ją i wyzna jej miłość. Powie też, że nie będzie się już narzucał i wyjeżdża. W kraju zostaje jednak Leszek, któremu Asia też wpadła w oko.

Kogo wybierze Joasia?

Więcej na temat M jak miłość