Marta Manowska pokazała swoją mamę
Facebook
Przebije "Rolnika"?
1/4
Marta Manowska pokazała swoją mamę
Facebook

 

Nowy program prowadzony przez Martę Manowską zastąpi uwielbiane przez Polaków show "Rolnik szuka żony"! Wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć ostatni odcinek piątej edycji "Rolnika", ale jak informuje portal wirtualnemedia.pl, już kilka tygodni później stacja zaprezentuje nowe show, które będzie emitowane w tym samym niedzielnym paśmie. 

Jaki tytuł nosi nowy program i co w nim zobaczymy? Odpowiedź na następnej stronie! Będzie takim hitem jak "Rolnik szuka żony"?

 

Zobacz także: MAŁGOSIA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" SPRZEDAJE SUKNIĘ ŚLUBNĄ. PRZY OKAZJI DOWIEDZIELIŚMY SIĘ, ILE KOSZTOWAŁA

2/4
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl TVP już wkrótce pokaże premierowe odcinki nowego programu "Senatorium miłości"! 

O czym będzie nowe show? Portal informuje, że będzie to połączenie reality-show z elementami dokumentu. W programie weźmie udział 12 osób- wszyscy spotkają się w senatorium w Ustroniu. Uczestnicy muszą mieć skończone 60 lat. 

Jak nowy projekt komentuje Marta Manowska? Odpowiedź na następnej stronie. 

3/4
Marta Manowska na ramówce TVP
ONS

Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia- portal cytuje Martę Manowską, która poprowadzi nowe show TVP. 

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl program "Senatorium miłości"będzie emitowany od stycznia do marca 2019 roku- w tym czasie widzowie zobaczą 10 odcinków show. 

 

Zobacz także: TAK MARTA MANOWSKA WYGLĄDAŁA, ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA. NIE ZAWSZE BYŁA BLONDYNKĄ...

4/4
Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowsk
Mat. prasowe

Będziecie oglądać nowy program TVP? Myślicie, że będzie jeszcze większym hitem niż "Rolnik szuka żony"?