Ewa Chodakowska w dzieciństwie
ONS

Chodakowska dostała nowy program w telewizji. Szuka uczestników

Ewa Chodakowska w dzieciństwie
ONS

Mijający tydzień był dla Ewy Chodakowskiej pełen rozmaitych emocji - na początku tygodnia zalegalizowała swój związek z narzeczonym, a potem zadebiutowała jako modelka na wybiegu podczas wielkiego pokazu mody marki La Mania. Przypomnijmy: Co to był za pokaz! Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu

Słynna już trenerka nie zamierza jednak rezygnować ze swojej pierwszej pasji - fitnessu i propagowania zdrowego stylu życia. Gwiazda poinformowała na swoim Facebooku, że już niebawem rusza kolejny projekt telewizyjny z jej udziałem, zrealizowany we współpracy z "Dzień Dobry TVN". Chodakowska zamierza pokazać historię trzech kobiet, którym pomoże zmienić sylwetki, a co za tym idzie - całe życie. Bohaterki programu będą ćwiczyć pod okiem Ewy i wprowadzać zmiany w sposobie odżywiania. Obecnie trenerka i telewizja poszukują chętnych kobiet, które chciałyby wziąć udział w projekcie.

Razem z DDTVN ruszamy z nowym projektem. Pokażemy historie trzech kobiet, które postanowią z nami zmienić swoje sylwetki a nawet życie. Pod moim okiem, bohaterki projektu rozpoczną plany treningowe i wprowadzą zdrowe zmiany w swoim stylu odżywiania. Ich zmagania będziemy pokazywać w weekendowych wydaniach „Dzień Dobry TVN” - zdradziła na swoim Facebooku gwiazda.


Myślicie, że Ewa Chodakowska już na stałe zagości w telewizji?

Zobacz: Bojarska-Ferenc atakuje Chodakowską: Brzydki lans

Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na pokazie La Manii:

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40