Ewa Chodakowska w dzieciństwie
ONS
Newsy

Chodakowska dostała nowy program w telewizji. Szuka uczestników

Co tym razem pokaże na ekranie?

Mijający tydzień był dla Ewy Chodakowskiej pełen rozmaitych emocji - na początku tygodnia zalegalizowała swój związek z narzeczonym, a potem zadebiutowała jako modelka na wybiegu podczas wielkiego pokazu mody marki La Mania. Przypomnijmy: Co to był za pokaz! Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu

Słynna już trenerka nie zamierza jednak rezygnować ze swojej pierwszej pasji - fitnessu i propagowania zdrowego stylu życia. Gwiazda poinformowała na swoim Facebooku, że już niebawem rusza kolejny projekt telewizyjny z jej udziałem, zrealizowany we współpracy z "Dzień Dobry TVN". Chodakowska zamierza pokazać historię trzech kobiet, którym pomoże zmienić sylwetki, a co za tym idzie - całe życie. Bohaterki programu będą ćwiczyć pod okiem Ewy i wprowadzać zmiany w sposobie odżywiania. Obecnie trenerka i telewizja poszukują chętnych kobiet, które chciałyby wziąć udział w projekcie.

Razem z DDTVN ruszamy z nowym projektem. Pokażemy historie trzech kobiet, które postanowią z nami zmienić swoje sylwetki a nawet życie. Pod moim okiem, bohaterki projektu rozpoczną plany treningowe i wprowadzą zdrowe zmiany w swoim stylu odżywiania. Ich zmagania będziemy pokazywać w weekendowych wydaniach „Dzień Dobry TVN” - zdradziła na swoim Facebooku gwiazda.


Myślicie, że Ewa Chodakowska już na stałe zagości w telewizji?

Zobacz: Bojarska-Ferenc atakuje Chodakowską: Brzydki lans

Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na pokazie La Manii:

Ślub Ewy Chodakowskiej
Viva! (20/2013)
Newsy
Chodakowska pokazała ślubną fotkę z druhnami
Pięknie wyglądała jako panna młoda?

Wczoraj w Warszawie Ewa Chodakowska w jednym z kościołów wzięła kościelny ślub z Lefterisem Kavoukisem . Trenerka w rozmowie z magazynem "Viva!" wyznała, że nigdy nie marzyła o wystawnym weselu, jednak nie chciała zawieść swoich przyjaciół i wyprawiła niewielkie przyjęcie dla najbliższych. Zobacz: Chodakowska nie stawia na tradycję. Jej ślub był bardzo oryginalny Dziś Chodakowska na swoim Facebooku pochwaliła się fotką ze ślubu. Na zdjęciu widzimy jak ubrana w przepiękną suknię domu mody La Mania jedzie samochodem do kościoła w towarzystwie swoich dwóch przyjaciółek . - To był magiczny dzień. Wypłakałam się za wszystkie czasy. Nie potrafię wyrazić słowami tego co przeżyłam. Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną myślami !! - skomentowała zdjęcie Ewa. Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego. Zobacz: Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu Tak wyglądał cywilny ślub Ewy Chodakowskiej:

Ewa Chodakowska weźmie ślub kościelny
ONS
Newsy
Chodakowska weźmie ślub kościelny. Będzie drugie wesele!
Kiedy sławna trenerka pójdzie do ołtarza?

O swoim ślubie Ewa Chodakowska mówiła od dawna. W jednym z wywiadów zdradziła, że planuje ceremonię na koniec tego roku, ale za namową Joanny Przetakiewicz zdecydowała się przyspieszyć ceremonię i wzięła cichy ślub w rodzinnym Sanoku. Przypomnijmy: Tak wyglądał ślub Chodakowskiej. Pokazała piękne zdjęcia Tydzień temu Chodakowska wzięła tylko ślub cywilny, a co z kościelną uroczystością? Jak donosi magazyn "Party", Ewa i Lefteris jeszcze we wrześniu staną na ślubnym kobiercu w jednym z warszawskich kościołów. Trenerka ma iść do ołtarza w tej samej sukni ślubnej, ktorą prezentowała na wybiegu podczas ostatniego pokazu La Manii. Odbędzie się też drugie wesele, bo pierwsze miało miejsce... właśnie na wspomnianym pokazie, gdy do Teatru Wielkiego zjechało się kilkadziesiąt najbliższych osób z otoczenia młodej pary. Myślicie, że Chodakowskiej uda się uniknąć medialnego oblężenia podczas uroczystości? Więcej szczegółów w nowym numerze "Party" - już w sprzedaży. Zobacz: Co to był za pokaz! Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu Ślub cywilny Ewy Chodakowskiej w Sanoku:

Obrączka ślubna i pierścionek zaręczynowy Ewy Chodakowskiej
ONS/dziendobry.tvn.pl
Newsy
Ewa Chodakowska pokazała ślubną obrączkę z brylantem
Dumna i szczęśliwa panna młoda

Wczoraj odbył się pokaz najnowszej kolekcji domu mody La Mania. Gwiazdą wieczoru była Ewa Chodakowska , która wzięła udział w pokazie sukni ślubnych. Świeżo upieczona mężatka pojawiła się na wybiegu w otoczeniu małych dziewczynek. Trenerka dzień wcześniej wzięła ślub cywilny ze swoim ukochanym Lefterisem Kavoukis . Wszyscy podczas wydarzenia składali Ewe gratulacje i życzyli szczęścia na nowej drodze życia. Podczas rozmowy z Agnieszką Jastrzębską dla "Dzień Dobry TVN" Chodakowska pochwaliła się nawet obrączką i pierścionkiem zaręczynowym oraz opowiedział o samym ślubie . - Ja jestem ta kobietą, która nigdy nie marzyła o ślubie. Nie było tego w podświadomości obrazka panny młodej, ołtarza. Nasze przygotowania trwały nie cały miesiąc. Całe szczęście zdążyliśmy. Wczoraj przed wejściem do urzędu stanu cywilnego czułam absolutny brak stresu do momentu kiedy stanęliśmy przed urzędnikiem. Fanfary z każdej strony. Mój mężczyzna wzruszony. Ja z ogromnym uśmiechem na twarzy. Coś zadziało się w środku, czego nie jestem w stanie określić słowami. To było zaskakująco piękne przeżycie. W rozmowie Ewa wyznała również, że już niedługo planuje zorganizować przyjęcie weselne. Ciekawe czy założy kreację La Manii? Zobacz: Zakochana Chodakowska z narzeczonym w romantycznej sesji Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner