Nowy film Łukasza Palkowskiego - "Najlepszy" Tomasz Kot w filmie "Najlepszy" Mateusz Kościukiewicz w filmie "Najlepszy" Łukasz Palkowski pracuje nad nowym filmem - "Najlepszy" Kamila Kamińska w filmie "Najlepszy"
Nowy film Łukasza Palkowskiego - "Najlepszy"
1/11
Nowy film Łukasza Palkowskiego - "Najlepszy"

Jakub Gierszał, Tomasz Kot, Janusz Gajos i Arkadiusz Jakubik w filmie o Polaku, który zachwycił świat, a w kraju jest... praktycznie nieznany. Trwa trzecia i już ostatnia transza zdjęć do nowego filmu reżysera „Bogów” - Łukasza Palkowskiego.

Na premierę filmu „Najlepszy” (poprzedni tytuł „Podwójny Ironman”) musimy poczekać jeszcze do jesieni. Tymczasem dzisiaj prezentujemy nowe zdjęcia z filmu. Na ekranie pojawią się najbardziej utalentowani polscy aktorzy młodego i starszego pokolenia: Jakub Gierszał, Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Arkadiusz Jakubik, Tomasz Kot, Mateusz Kościukiewicz, Adam Woronowicz, Artur Żmijewski, Anna Próchniak, Kamila Kamińska i Szymon Warszawski.    

Zobacz: Gierszał i Kasprzykowski dostali role w międzynarodowej produkcji!

2/11
Tomasz Kot w filmie "Najlepszy"

Film "Najlepszy" jest inspirowany osiągnięciami Jerzego Górskiego. Ten wybitny sportowiec ustanowił rekord świata podczas triathlonowych mistrzostw świata na dystansie "Podwójny Ironman". Jego czas to 24 godz. 47 min. i 46 sek.

3/11
Mateusz Kościukiewicz w filmie "Najlepszy"
4/11
Łukasz Palkowski pracuje nad nowym filmem - "Najlepszy"
5/11
Kamila Kamińska w filmie "Najlepszy"
6/11
Jakub Gierszał w filmie "Najlepszy"
7/11
Artur Żmijewski w filmie "Najlepszy"
8/11
Anna Próchniak z futrzanym kołnierzem
9/11
Arkadiusz Jakubik nad basenem
10/11
Jakub Gierszał w filmie "Najlepszy"
11/11
Adam Woronowicz w filmie "Najlepszy"