Anna i Grzegorz Bardowscy na weselu
Instagram

Nowy dom Ani i Grześka z "Rolnik szuka żony" będzie ogromny! Para opublikowała w sieci nowy film z budowy

Anna i Grzegorz Bardowscy na weselu
Instagram

Budowa nowego domu Ani i Grześka Bardowskich trwa  w najlepsze! Żona rolnika opublikowała w sieci film na którym fani pary mogą zobaczyć, na jakim etapie są prace na budowie. Dopiero teraz widać, jak wielkie będzie nowe gniazdko jednej z najpopularniejszych par, które poznały się na planie "Rolnik szuka żony"! Ich dom będzie ogromny. Zobaczcie film Ani i Grześka! 

Nowy dom Ani i Grześka Bardowskich

Ania i Grzesiek Bardowscy już kilka miesięcy temu zdradzili, że szykują się do budowy nowego domu. Para od ślubu mieszka w rodzinnej posiadłości rolnika, jednak już wkrótce przeprowadzą się do swojego gniazdka. 

My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klastkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego- mówiła jakiś czas temu Ania. 

Prace przy budowie domu Ani i Grześka ruszyły kilka tygodni temu. Jak już wiemy, para wybrała nowoczesny i piękny projekt! Ostatnio okazało się, że ich dom będzie miał nieco ponad 200 mkw. Teraz możemy zobaczyć, jak rośnie ich wymarzone gniazdko! 

Zobaczcie nowe nagranie z budowy domu Ani i Grześka! Co ciekawe, na początku filmu żona rolnika zdradziła, że zajmuje się nie tylko budową domu, prowadzeniem domu i opieką nad dziećmi, ale również wciąż się uczy! 

Miałam egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zawód rolnik - pochwaliła się Ania.

Internauci są pod wielkim wrażeniem żony rolnika.

- Aniu jesteś wielka😉😁dom do ogarnięcia, dzieci, budowa i jeszcze egzamin..😉😉😉😉Tylko podziwiać
- Pani Aniu, jest Pani cudowna kobietka ,nie mam słów żeby ująć to wszystko w jedno określenie,,,
- gratuluję Aniu. Jesteś niesamowita.😍 Praca w domu, budowa, dwoje małych dzieci i jeszcze nauka. 👏😮 - komentują internauci.

Zobacz także: Ania Bardowska pokazała projekt nowego domu! Będzie bardzo nowoczesny

Ania i Grzesiek Bardowscy budują nowy dom.

Dom Ani i Grześka będzie ogromny!

Anna i Grzegorz Bardowscy
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36