Robert Lewandowski Robert Lewandowski na Okęciu Robert Lewandowski podczas sesji dla Vistula Robert Lewandowski z Anią i Klarą na wakacjach
Robert Lewandowski
1/5
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski razem z żoną Anną stworzyli pewnego rodzaju imperium, na którym zarabiają miliony. On jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, a ona jedną z dwóch czołowych trenerek w Polsce. Liczba jego fanów zaskakuje i zadowala reklamodawców. Piłkarz jest twarzą szamponu do włosów, maszynek do golenia, jednej z sieci komórkowych czy nawet jednego ze smartfonów. Do tego wszystkiego dochodzą firmy w jakie gwiazdor inwestuje. Teraz zajmie się bardzo powszechnym problemem...

 

Lewandowski inwestuje w kolejny biznes! Co będzie robił tym razem?

W czerwcu, magazyn "Wprost" umieścił go na liście 100 najbogatszy Polaków, wyceniając jego majątek na 353 mln złotych, gwarantujące 94. miejsce. 

"Kapitan polskiej reprezentacji ma udziały w spółce RL Management, która zajmuje się wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami. Kupił trochę akcji w funduszu Protos Venture Capital, który inwestuje w startupy. Dochodzi jeszcze połowa udziałów w spółce LS Investments, która postawiła apartamenty na warszawskiej Ochocie. Założył też własną agencję marketingową Stor9, czy zainwestował w dom mediowy". 

Na wspomnianych powyżej reklamach również zarabia niemałe pieniądze, ale ciągle mu mało! Okazuje się, że Robert kuje żelazo póki gorące i inwestuje w kolejny biznes!

 

Sprawdźcie o czym mowa na następnej stronie!

 

Polecamy: Mnóstwo gwiazd na pilnie strzeżonej imprezie u Ani i Roberta Lewandowskich z okazji 30. urodzin! ZDJĘCIA!

2/5
Robert Lewandowski na Okęciu
East News

Jak donosi Business Insider Polska, Robert został jednym z inwestorów Samurai Labs - przedsiębiorstwa, które walczy z przemocą w sieci.

Cieszę się, że to właśnie w Polsce powstała technologia, która ludziom na całym świecie pomoże w walce z cyberprzemocą - mówił niedawno sam zainteresowany.

Jako osoby publiczne, Lewandowscy sami nie raz padli ofiarą hejtu. Być może, właśnie to zaważyło o takiej decyzji.

3/5
Robert Lewandowski podczas sesji dla Vistula
Instagram

Robert jest także twarzą Vistuli, dla której swego czasu zaprojektował kolekcję. 

4/5
East News

Pomimo zachwytów nad piłkarzem, w ostatnim czasie fani wylali na niego kubeł zimnej wody. On i reprezentacja Polski, której jest kapitanem, nie popisała się podczas Mistrzostw Świata 2018, nie wychodząc nawet z grupy.

5/5
Robert Lewandowski z Anią i Klarą na wakacjach
East News

Po nieudanym turnieju musiał się jednak zregenerować i wyleciał z żoną oraz córeczką na luksusowe wakacje. 

Więcej na temat Robert Lewandowski