Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Instagram
Newsy

Nowi uczestnicy w "Hotel Paradise" sporo namieszali! Zobaczcie, co wydarzyło się w 3. odcinku!

W trzecim odcinku "Hotelu Paradise" nie zabrakło emocji! Nowi uczestnicy sporo namieszali!

Nowy odcinek "Hotelu Paradise", to kolejne wielkie emocje! Oczywiście nie brakowało też zaskoczeń. Niewątpliwie najbardziej rozchwytywaną uczestniczką tego odcinka była... Lexi, która przecież trafiła do pokoju dla singli! Wszystko za sprawą nowych uczestników, którzy już zdążyli nieźle namieszać w show. Co jeszcze działo się w trzecim odcinku? 

Zobacz także: Viola największą intrygantką "Hotelu Paradise"? Chris również się nie popisał! 

"Hotel Paradise": Tak Klaudia El Dursi przygotowywała się do nowej roli. Jak jej poszło?

Nowi uczestnicy już zdążyli sporo namieszać w "Hotelu Paradise"! Kogo wybrała Lexi?

Chociaż raczej nikt się tego nie spodziewał, to w poprzednim odcinku Lexi trafiła do pokoju dla singli. Podczas "rajskiego rozdania" Viola wybrała Chrisa i tym samym odbiła go właśnie Lexi. Wieczorem uczestniczka  zakwaterowała się w "singlówce", a tam czekała na nią niespodzianka w postaci... dwóch nowych uczestników! Kim są?

Do ekipy "Hotelu Paradise" dołączyli Łukasz "Blondino" oraz Szymon. Łukasz ma 23 lata, kocha muzykę, taniec oraz śpiew i jak sam o sobie mówi, w jego żyłach płynie latynoska krew! Uwielbia nagrywać filmiki na Instagram, na których można podziwiać jego taneczne ruchy. Każdego dnia rozpiera go energia, którą uwielbia pożytkować na poznawanie i smakowanie życia! 

Z kolei Szymon dał się już poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Top Model". Nowy uczestnik zajmuje się rapem oraz oczywiście modelingiem. Jeżeli chodzi o podrywanie kobiet, to Szymon nie chce nikogo udawać w programie i będzie po prostu sobą. Jest osobą bardzo wierzącą i uważa to za swój duży atut. Według Szymona jego niedostępność będzie kręcić dziewczyny! Nowy uczestnik jest jednak na wszystko otwarty, ale jak sam przyznaje, jeśli uda mu się w programie znaleźć żonę, to będzie zaskoczony!

Niewątpliwie bohaterką trzeciego odcinka "Hotelu Paradise" została właśnie Lexi. Singielka miała za zadanie umówić się na randki z nowymi uczestnikami. Chłopcy musieli przygotować się do tego wydarzenia i każdy z nich zaproponował zupełnie coś innego. Szymon zabrał dziewczynę na plażę, na której robił jej zdjęcia, opowiadał o sobie i zaproponował Lexi pyszne przekąski. Niewątpliwie po tym spotkaniu ta dwójka znalazła wspólny język! 

Z kolei spotkanie sam na sam z "Blondino" nie spodobało się Lexi. Pomimo romantycznej otoczki i wykwintnej kolacji, chłopak nie zaimponował uczestniczce. Po nieudanej randce para wróciła do hotelu, w którym zjawili się... muzycy! Wszyscy uczestnicy zaczęli bawić się przy latynoskich rytmach, a swoje taneczne ruchy oczywiście zaprezentował Łukasz "Blondino"! Ekipa programu stwierdziła jednak, że nowy uczestnik jest cwaniakiem i strasznie gwiazdorzy. Wygląda na to, że chłopak póki co nie znalazł przyjaciół na Bali, a pozostali mężczyźni nie widzą w nim jakiejkolwiek konkurencji. 

Szymon zaś zrobił wrażenie nie tylko na Lexi, ale także na pozostałych uczestniczkach show. Z zachwytu nad modelem nie mogła wyjść Marietta, która wypowiadała się o nim w samych superlatywach. Czyżby nowy uczestnik wyrastał na faworyta wśród uczestniczek? 

Na koniec odcinka to Lexi musiała zadecydować, z kim chce spędzić najbliższą noc. Dziewczyna mogła wybrać tylko pomiędzy Szymonem i Łukaszem "Blondino", z którymi spędziła randki. Oczywiście Lexi bez chwili namysłu zdecydowała się na Szymona, a Łukasz trafił do pokoju dla singli! Z niecierpliwością zatem czekamy na "rajskie rozdanie", które może być naprawdę zaskakujące! Nowi uczestnicy już zdążyli sporo namieszać i czy w takim razie utworzą się nowe pary? Tego dowiemy się niebawem!

Lexi niewątpliwie została bohaterką 3. odcinka "Hotelu Paradise"!

Lexi Domanska - uczestnicy programu
Mat. prasowe

Tym razem to "Blondino" trafił do pokoju dla singli! Kto będzie następny? 

Gorące zdjęcia Blondino na Instagramie

 

Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?
TV-Show
"Hotel Paradise - Rajskie rozdanie"! Wiemy, kto odpadł z show! To prawdziwy zwrot akcji! 
Hotel Paradise - kto odpadł z 5 odcinku? Hotel Paradise - Rajskie rozdanie - relacja z show.

Co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Hotelu Paradise"!? Rajskie rozdanie! Uczestnicy show ponownie musieli dobrać się w pary! Kto został bez pary? Czy ktoś odpadł? Zobaczcie relację z show!  Hotel Paradise - relacja z 5. odcinka!  Na początku odcinka przypomniano to, co wydarzyło się w kolejnych, czyli m.in. jak w pary połączyli się Sandra i Maciek, Ola i Adam czy Łukasz i Marietta. W połowie tygodnia do ekipy dołączyli Szymon i Blondino. Alexi, jako singielka, miała okazję wybrać jednego z nich. Wybór padł na Szymona, a więc singlem został Blondino.   Jak więc wyglądało kolejne rajskie rozdanie? Tym razem to panowie stawali za plecami dziewczyn, które zadecydowały, który z nich odpadnie i będzie musiał opuścić "Hotel Paradise"! Jako pierwszy wybierał Blondino, który stanął za Violą! Potem Szymon, który wybrał Lexi. Maciej stanął obok Sandry. Łukasz wybrał Mariettę. Adam stanął obok Oli. Chris wybrał Lexi! A więc to Lexi musiała zadecydować, czy z show odpadnie Szymon, czy Chris! Lexi wybrała Chrisa, a więc to Szymon odpadł z show! Czy Reich ma żal do Lexi? Nie poznałem jej, może myślałem, że między wierszami jesteśmy dogadani, ale może zabrakło trochę szczerości - powiedział Szymon.  Zaskoczeni wyborem Lexi? Przypomnijmy - dziewczyna była mocno cięta na Chrisa, z którym była w parze na samym początku. Kiedy zostawił ją dla Violi, mocno narzekała na mężczyznę, twierdząc, że nie ma o czym z nim rozmawiać i jest do niczego. Co jednak sprawiło, że się do niego przekonała? Strategia? Sekretny układ z Chrisem? O tym przekonamy się już wkrótce! Szymon odpadł z show! Lexi uratowała Chrisa! Co ich tak naprawdę łączy?  

Łukasz Kobus - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"! Rozbije związek Łukasza i Sandry?
Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami!

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami! Co tym razem działo się na rajskiej wyspie Bali? Program rozpoczął się od przypomnienia wydarzeń z poprzedniego tygodnia, kiedy Lexi zaskoczyła wszystkich i zamiast Szymona wybrała Chrisa. Pozostałe uczestniczki nie ukrywały zdziwienia zachowaniem Lexi.  Mieliśm mocno przyjacielskie relacje, teraz się to zmieni- komentowały pozostałe uczestniczki. Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku show! Wielkie emocje w Hotelu Paradise W najnowszym odcinki Viola była wściekła na Chrisa, który podczas rajskiego rozdania stanął za Lexi. Dziewczyna robiła mu wyrzuty i przypominała, że miał wybrać właśnie ją!  Byliśmy razem, ustaliliśmy pakt. Naszym paktem było mówienie sobie szczerze prawdy i jakby na bieżąco się coś zmieniało, jak wejdą nowi uczestnicy, co czujemy. Ja dotrzymałam paktu i ci to mówiłam, a ty znowu nie dotrzymałeś czyli ty wyrolowałeś i Lexi i mnie- Viola mówiła do Chrisa.  Chris bronił się mówiąc, że czuł się odtrącony przez Violę.  Chris i Lexi chcą tutaj namieszać- oceniła Viola.  Następnego dnia humory uczestnikom dopisywały, a w programie pojawiła się nowa uczestniczka! Martyna ma 23 lata i jest dziennikarką. Blond piękność wywołała sporo emocji wśród mężczyzn.  Martyna jest zdecydowanie w moim typie- przyznał Łukasz, który obecnie  jest w parze z Mariettą. Martyna musiała wybrać dwóch mężczyzn z którymi wybierze się na randkę. Padło na Łukasza i Maćka.  No i fajnie, powodzonka- skomentowała Sandra, która jest w parze z Maćkiem.  Co ciekawe, partnerki Maćka i Łukasza były kelnerkami na ich randkach z Martyną.  Sytuacja trochę niekomfortowa- ocenili Maciek i Martyna. Maciek w...

Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": kolejna para pożegnała się z programem! Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku!
Tydzień finałowy w "Hotel Paradise" dostarcza widzom wielu emocji. Kolejna para musiała się pożegnać z show!

Wielki finał "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższy piątek 17 kwietnia dowiemy się kto wygra pierwszą polską edycję tego show! Główną nagrodą w finale jest 100 tysięcy złotych, o które powalczą dwie pary. Z tego też względu również w dzisiejszym odcinku pożegnaliśmy jedną z pięciu pozostałych par! Zobaczcie kto odpadł na kilka dni przed finałem.  Zobacz także:  Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie jest sześć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady! "Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W programie pozostało już tylko pięć par: Marta i Łukasz, Szymon i Ola, Adam i Viola, Chris i Marietta oraz Blondino i Martyna. Jednak w dzisiejszym odcinku musieliśmy się rozstać z jedną z nich! Jak do tego doszło?  Uczestnicy musieli podjąć wyjątkowo trudną decyzję. W swoich pokojach mieli przygotowane koperty i kartki i musieli zadecydować, kto zasługuje na finał, a kto powinien pożegnać się z show już teraz. Uczestnicy nie mogli w tej sprawie konsultować się z pozostałymi mieszkańcami hotelu. Para, która nie zdobyła zaufania pozostałych uczestników, musiała wymeldować się z hotelu. Jak głosowali uczestnicy? Adam i Viola zadecydowali, że Marietta i Chris zasługują na finał, a Łukasz i Marta powinni odpaść. Marta i Łukasz zagłosowali za Mariettą i Chrisem, którzy ich zdaniem powinni trafić do finału, za to Ola i Szymon powinni odpaść. Martyna i Blondino zadecydowali, że Ola i Szymon zasługują na finał, zaś Marta i Łukasz powinni odpaść. Ola i Szymon stwierdzili, że Blondino i Martyna powinni znaleźć się w finale, zaś Adam i Viola powinni odpaść.  Decydujący głos mieli Marietta i Chris . Zdaniem tej pary Adam i Viola powinni być w show do...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner