Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła z programu "Gogglebox"
Instagram

Nowe ustalenia w sprawie brutalnego pobicia Jacka Szawioły z "Gogglebox". Sprawą zajmie się prokuratura

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła z programu "Gogglebox"
Instagram

W miniony weekend w mediach społecznościowych Jacka Szawioły, znanego z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", pojawiło się przerażające nagranie. Bohater hitu TTV, a także znany fryzjer, który w poprzedniej kampanii dbał o fryzurę obecnego prezydenta Andrzeja Dudy, został brutalnie pobity - mężczyzna pokazał zakrwawioną i zmasakrowaną twarz.

Adwokat Jacka Szawioły, Justyna Sokół, w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" poinformowała o nowych ustaleniach i dalszych działaniach w tej sprawie. Co wiadomo na temat pobicia?

Zobacz także: Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" został brutalnie pobity! W sieci pojawiło się przerażające nagranie! 

Jacek Szawioła z "Gogglebox"brutalnie pobity, kolejne szczegóły

Jacek Szawioła jest jednym z najbardziej lubianych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W hitowym show stacji TTV występuje z Mariuszem Kozakiem. Tworzą świetny i szalony duet, który zyskał wielu fanów. Niestety, kilka dni temu bohater hitu TTV został zaatakowany i brutalnie pobity. Na Instagramie Jacka Szawioły pojawiło się dramatyczne nagranie. 

Tak wygląda wolność w naszym kraju - powiedział uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" z zakrwawioną twarzą. 

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", Jacek Szawioła chwilę po tym tragicznym incydencie, skontaktował się z adwokat Justyną Sokół. Mecenas potwierdziła, że doszło do takiego zdarzenia w chwili gdy jej klient wracał do domu. 

Pod drzwiami do mieszkania został napadnięty i pobity. Na miejsce wezwana została policja oraz pogotowie - powiedziała Justyna Sokół w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". 

Jacek Szawioła w niedzielę udał się na obdukcję lekarską. 

Czekamy w tej chwili na jej wyniki. W poniedziałek (22 czerwca, przyp. red.) złożę w prokuraturze w Warszawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa - dodała adwokat. 

Na szczęście w budynku, w którym mieszka pobity uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" jest monitoring. Jak poinformowała Justyna Sokół w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", nagranie zostało już zabezpieczone, co powinno pozwolić na szybkie ustalenie sprawcy pobicia. Adwokat nie chce jednak na razie wyjawić, czy napaść na Jacka Szawiołę miała charakter rabunkowy, czy też homofobiczny. Bohater "Gogglebox" ma liczne uszkodzenia ciała, dochodzi powoli do siebie w swoim domu. 

Przemoc zawsze jest przemocą. Jacek Szawioła przebywa teraz w domu, dochodzi do siebie po tym, co go spotkało - dodała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" adwokat Justyna Sokół. 

Szawioła był współpracownikiem prezydenta Dudy

Jak przypominają media, Jacek Szawioła był też fryzjerem prezydenta Andrzeja Dudy. Współpracował z nim przy poprzedniej kampanii oraz krótko po zaprzysiężeniu na urząd Prezydenta RP.

Tak, trafiłem tam z polecenia. Wszystko zaczęło się na początku kampanii wyborczej i trwało jeszcze krótko po jego zaprzysiężeniu. Przyznam, że współpracę z rodziną prezydencką wspominam całkiem miło - mówił Szawioła dla natemat.pl. - Choć w kategoriach poglądów politycznych zbiera mi się na wymioty, to prywatnie są fajnymi ludźmi. Zwłaszcza pani Agata, której poczucie humoru uwielbiam. No ale musi takie mieć, skoro jeszcze to wszystko wytrzymuje… - mówił portalowi.

Miejmy nadzieję, że sprawca zostanie szybko schwytany i odpowie za tak brutalne pobicie. Jackowi życzymy dużo zdrowia i siły, w tym trudnym czasie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Brawo

Post udostępniony przez Jacek Szawioła (@jacek.szawiola)

Bohater "Gogglebox. Przed telewizorem" otrzymał mnóstwo słów wsparcia od internautów. Niestety, niektórzy jednak podejrzewali, że to tylko prowokacja. Wtedy też Jacek Szawioła zamieścił drugie nagranie, na którym widać mnóstwo krwi tuż po wejściu do mieszkania. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#przemoctoprzemoc

Post udostępniony przez Jacek Szawioła (@jacek.szawiola)

Sprawą pobicia Jacka Szawioły zajmie się teraz prokuratura. 

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła z programu "Gogglebox"
Instagram

 

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59