Już tylko godziny dzielą widzów od obejrzenia muzycznego widowiska, jakim będzie corocznie organizowany "Sylwester z Dwójką" (do niedawna znany jako "Sylwester Marzeń"). W cieniu koncertu znalazły się jednak niepokojące doniesienia o obostrzeniach, na jakie zdecydowali się organizatorzy wydarzenia. O co chodzi?

Reklama

Możliwe obostrzenia podczas "Sylwestra z Dwójką" w Zakopanem

Jak co roku, Zakopane w ostatni dzień roku szykuje się na sylwestrową zabawę w rytmach dobrze znanych przebojów. Niestety, tegoroczne przygotowania nie przebiegły bez zakłóceń. Zaledwie kilka dni temu zmianie uległa nazwa Sylwestra emitowanego w TVP 2 - zamiast "Sylwestra Marzeń" widzowie zobaczą "Sylwestra z Dwójką". Teraz jednak, na kilka godzin przed imprezą, na jaw wychodzą kolejne, zaskakujące fakty!

Jak się okazuje, podczas sylwestrowej imprezy w TVP mają obowiązywać dodatkowe obostrzenia. Organizatorzy obawiają się bowiem, że w związku z napiętą sytuacją polityczną w kontekście mediów, mogłoby dojść do niespodziewanego incydentu.

Wszyscy chcą, by ta impreza nie miała żadnego politycznego akcentu. Dlatego ochrona została uczulona, by na teren sylwestra nie wpuszczać nikogo, kto nie bierze w nim udziału, a już na pewno nie polityków. Wszyscy są ciągle legitymowani. Nie wystarczy teraz tylko identyfikator wstępu jak w ostatnich latach. Często też nawet gwiazdy są proszone o dowód osobisty, by potwierdzić tożsamość
- zdradziła dla ''Plotka'' osoba z produkcji TVP2.
Sylwester Marzeń 2022
Artur Barbarowski/East News

Zobacz także: Konferencja Sylwestra TVP bez największych gwiazd! Wszyscy patrzyli na Liszowską i jej dekolt

Informator związany z produkcją sylwestrowej imprezy zdradził także, że organizatorzy obawiają się politycznych agitacji podczas imprezy, a w efekcie - skandalu na całą Polskę.

Zobacz także
Boimy się, że jakiś poseł PiS-u wskoczyłby w przeciwnym razie na scenę i zaczął mówić o zamachu na media publiczne i wywołałby aferę. Nikt na to teraz nie pozwoli, choć oni są zdolni do wszystkiego. Lepiej dmuchać na zimne
- dodał informator ''Plotka''.
Sylwester Marzeń
Artur Barbarowski/East News

Myślicie, że te obawy są słuszne? O tym, jak przebiegnie sylwestrowy koncert emitowany w TVP2 dowiemy się już za kilka godzin! Planujecie zostać przed telewizorami?

Reklama

Zobacz także: Marek Sierocki zwolniony z TVP. Dziennikarz potwierdził medialne doniesienia

Maryla Rodowicz nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP
East News/Paweł Murzyn
Edyta Górniak bez makijażu
AKPA/Podlewski
Reklama
Reklama
Reklama