Dorota Gardias
East News

Są nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Doroty Gardias. Pogodynka jest bardzo osłabiona

Dorota Gardias
East News

W środę 30. września media obiegła bardzo niepokojąca informacja. Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem i przechodzi go bardzo poważnie. Piękna pogodynka trafiła do szpitala.

Teraz pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia Gardias. Według ustaleń portalu plotek.pl, gwiazda jest bardzo osłabiona. Swoje wsparcie dla pogodynki TVN okazali między innymi Edward Miszczak i Magda Gessler. 

Zobacz także: Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem"

Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Doroty Gardias

Jako pierwszy informację o stanie zdrowia Doroty Gardias przekazał "Super Express". Według informacji dziennika, pogodynka miała zarazić się koronawirusem od swojej córki, która z kolei miała kontakt z osobą zarażoną w szkole. Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że Dorota Gardias ma ciężko przechodzić chorobę i ma problemy z oddychaniem.

Swoje oświadczenie w tej sprawie wystosowała również stacja TVN, jednocześnie potwierdzając, że dziennikarka zaraziła się koronawirusem. Nie ujawniono jednak szczegółów dotyczących jej stanu zdrowia.

Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. [...] Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy. [...] W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają - czytamy w oświadczeniu Biura Prasowego TVN.

Nowe informacje w tej sprawie uzyskał portal plotek.pl. Jak donosi portalowi osoba z kręgów stacji TVN, Gardias jest bardzo osłabiona. Może jednak oczywiście liczyć na wsparcie ze strony kolegów z pracy i Edwarda Miszczaka.

Dorota nadal przebywa w szpitalu i jest bardzo osłabiona. Może jednak liczyć na wsparcie kolegów z pracy i szefa. Kiedy o sprawie dowiedział się Edward Miszczak, natychmiast do niej zadzwonił i zapewniał, że pogodynka może na niego liczyć. Podobnie uczyniła Magda Gessler - wyjawił informator portalowi plotek.pl 

Trzymamy kciuki za Dorotę Gardias i życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia. 

Dorota Gardias ma koronawirusa?

Według medialnych doniesień, piękna pogodynka w dalszym ciągu przebywa w szpitalu i jest bardzo osłabiona. Dorota Gardias ma mieć problemy z oddychaniem i konieczne jest podawanie jej tlenu. 

Instagram/Dorota Gardias

Wiele wskazuje na to, że Gardias zaraziła się koronawirusem od swojej córki. Dziewczynka jednak przechodzi chorobę znacznie łagodniej. 

Dorota Gardias ma koronawirusa?

 

Więcej na temat Dorota Gardias
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03