Nowa książka Ewy Chodakowskiej
ONS

Wyzwanie Ewy Chodakowskiej na nowy rok. W końcu pomyślała o dzieciach

Nowa książka Ewy Chodakowskiej
ONS

Ewa Chodakowska, mimo pojawiającej się coraz to nowszych konkurentek, wciąż może pochwalić się tytułem najpopularniejszej polskiej trenerki. Do grona jej fanek dołączają kolejne spragnione idealnej sylwetki panie, a wśród nich nie brakuje też celebrytek, którym na perfekcyjnej figurze zależy chyba najmocniej. Przypomnijmy: Jessica Mercedes powiedziała nam ile schudła. Pomogła jej w tym Chodakowska

Gwiazda fitnessu nie zamierza osiadać na laurach i myśli już nad kolejnymi projektami. Do tej pory wielką popularnością cieszyły się książki autorstwa Ewy - każda z nich stawała się prawdziwym bestsellerem. Niebawem dołączy do nich prawdopodobnie kolejna - jak donosi "Flesz", kolejna książka Chodakowskiej będzie poświęcona odżywianiu dzieci. Ewa tłumaczy, że otyłość najmłodszych to w Polsce duży problem, a do jej napisania zainspirowali ją rodzice, którzy chcą, aby ich pociechy mogły zdrowo i smacznie jeść.
 

Na co dzień pracuję z mamami, które szukają pomysłu na zaszczepianie u swoich pociech zdrowych nawyków. Polskie dzieci tyją szybciej niż amerykańskie. Tylko my możemy to zmienić. Wierzę, że wspólnymi siłami to się uda - wyjaśnia w rozmowie z "Fleszem" Ewa.


Myślicie, że porady dla najmłodszych również okażą się dużym sukcesem?

Zobacz: Lewandowska zostawiła wpis na Instagramie Chodakowskiej. Ewa odpowiedziała od razu

Ewa Chodakowska na planie swojego programu:

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04