Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Nieudany debiut Nataszy w "TzG"?!

„Wszystko się posypało”- przyznaje Natasza

Pierwszy odcinek „Tańca z Gwiazdami” już za nami. Mieliśmy więc okazję zobaczyć jak w roli prowadzącej sprawdza się Natasza Urbańska, która zastąpiła Katarzynę Skrzynecką. Natasza dwoiła się i troiła, żeby tylko dobrze się zaprezentować. Jednak jak sama przyznała, stres ją pokonał.

- Uff, że to się wszystko już skończyło, ja się strasznie denerwowałam .Wczoraj na próbie tak naprawdę nic nie zdążyłam zrobić, a dzisiaj wszystko się posypało, więc ja byłam załamana.  Spanikowałam! Mówię „Janusz, schowaj mnie gdzieś, wywieź mnie, niech mnie tutaj już nie znajdą. Ja nie dam rady, ja uciekam”- zdradziła w rozmowie z TVN nowa prowadząca.

Natasza przyznała, że nie nadążała za wszystkimi wskazówkami i zapominała, jak trzymać mikrofon. Przerażona gwiazda nie jest z siebie zadowolona.

Miejmy więc nadzieję, że w drugim odcinku tanecznego show Natasza pokona stres i zacznie się dobrze bawić!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Urbańska podpadła Józefowiczowi?!
Mąż wybaczy jej wpadkę?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Zdenerwowanie i tremę Nataszy Urbańskiej podczas pierwszego odcinka „Tańca z Gwiazdami” zauważyli wszyscy. Artystka starała się jak tylko potrafiła, żeby dobrze wypaść przed kamerą. Niestety, jak sama przyznała „wszystko się posypało”.  Debiut Nataszy nie spodobał się również Januszowi Józefowiczowi ! - Janusz się wstydził. Dotychczas zawsze był dumny z żony. Z jej występów tanecznych i wokalnych. Nie spodziewał się, że taka profesjonalistka może całkowicie dać się ponieść nerwom. Zapowiedział jednak, że w drugim odcinku - zdradza w „Fakcie” znajomy Nataszy i Janusza. Przerażony nieudanym występem żony, Józefowicz zapowiedział ponoć, że osobiście przygotuje ją do następnego odcinka. Miejmy nadzieję, że w drugim odcinku Natasza pokona stres i tremę, żeby jej mąż nie musiał się za nią wstydzić…

Newsy
Józefowicz chce, żeby Urbańska zagrała w serialu
„On liczy, że ludzie polubią wreszcie jego żonę”

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Natasza Urbańska z pewnością nie może narzekać na brak pracy. Ciężkie przygotowania do musicalu „Pola Negri”, prowadzenie programu „Taniec z Gwiazdami” i ostatnio promocja projektu „Poland Why Not”. Okazuje się, że gwiazda która przyznała ostatnio, że lubi być najlepsza najprawdopodobniej będzie miała jeszcze więcej obowiązków! Dlaczego? Otóż według informacji „Faktu” Janusz Józefowicz chciałby, żeby jego żona wystąpiła w serialu. -Jak wszystko dobrze pójdzie, Natasza dostanie pracę w serialu. Janusz szuka dla niej jakiejś sympatycznej roli. On liczy, że ludzie polubią wreszcie jego żonę i poznają ją z innej strony - zdradza informator tabloidu. Natasza Urbańska wiele razy podkreślała, że słucha rad swojego męża. Czy tym razem również spełni życzenie Józefowicza?

Newsy
Fraszyńska nie sprawdza się w roli jurorki?
Same „10” nie spodobały się producentom „TzG”?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Chociaż w pierwszym odcinku 13.edycji „Tańca z Gwiazdami” naszą uwagę zwróciła głównie zdenerwowana Natasza Urbańska , to warto również wspomnieć o Jolancie Fraszyńskiej , która debiutowała w roli jurorki. Aktorka najwyraźniej starała się zyskać sympatię wszystkich uczestników programu, dając im same najwyższe noty. Okazuje się jednak, że pomysł Fraszyńskiej nie spodobał się producentom programu. We wczorajszym show Kuby Wojewódzkiego, jurorka przyznała się, że w trakcie nagrania musiała zmienić swoją taktykę. Czemu? - Generalnie było tak, że ja się przed programem bardzo dobrze czułam. I moje samopoczucie rzeczywiście uległo, jakby takiemu zakłóceniu, w momencie kiedy przyszła do mnie producentka w trakcie i powiedziała „ Co ty te dziesiątki tak dajesz?” ja chciałam tak zacząć i… dałam 9, bo już nie można było dać dziesiątki- wyznała Fraszyńska, która wytłumaczyła, że zrobiła to ze względu na brak umiejętności tanecznych uczestnika…. Wierzycie w tłumaczenie Fraszyńskiej?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner