Olga Kalicka edyta folwarska Marina kibicuje Wojtkowi Szczęsnemu z synem Liamem Kasia Tusk w beżowym płaszczu
kalicka, boruc, janachowska
instagram

W ostatnim czasie wiele polskich gwiazd zostało rodzicami! Niektóre po raz pierwszy, a inne kolejny raz przywitały na świecie pociechę. Olga Kalicka, Izabela Janachowska, Marina Łuczenko-Szczęsna, a także m.in. Katarzyna Tusk. Te gwiazdy świętują dziś ze swoimi maluchami ich pierwszy Dzień Dziecka.

Zobaczcie, które gwiazdy są już rodzicami! 

1/8
Olga Kalicka

Na początku roku Olga Kalicka i jej partner Cezary po raz pierwszy zostali rodzicami. Gwiazdy przywitały na świecie synka. Chłopiec otrzymał na imię Aleksy. 

Zobacz także: Olga Kalicka szykuje się do ślubu! Wiemy, kiedy odbędzie się uroczystość 

 

2/8

Izabela Janachowska mamą jest niespełna od miesiąca! Gwiazda dopiero dzisiaj zdradziła imię pociechy. Synek ma na imię Christopher Alexander. 

3/8
edyta folwarska
instagram

Wiosną tego roku na świat przyszedł również syn Edyty Folwarskiej, Tadeusz! Prezenterka Dzień Dziecka pragnęła z synkiem spędzić w zoo, ale zrezygnowała z powodu dużej liczby odwiedzających. Ostatecznie Edyta i Tadek wybrali się na spacer po warszawskiej Starówce.

4/8
Marina kibicuje Wojtkowi Szczęsnemu z synem Liamem
Instagram

Marina Łuczenko-Szczęsna mamą została rok temu. Gwiazda urodziła 30 czerwca, wobec czego Liam nie obchodził jeszcze Dnia Dziecka.

Mimo tego, że jestem już mamą i dziś po raz pierwszy #dzieńdziecka świetuje mój synek to życze nam wszystkim, żebyśmy pielęgnowali w sobie dziecko. Nie wstydźmy się wygłupiać. Myślę, że ten dzień jest właśnie po to, by przypomnieć sobie kim jesteśmy tak w głębi serducha. Życze Wam drogie dzieci dużo uśmiechu i radości z życia, miłości i poczucia bezpieczeństwa. Bądźcie pełni i zdrowi! Wszystkiego dobrego! - napisała piosenkarka na Instagramie.

5/8
Kasia Tusk w beżowym płaszczu
Mat. prasowe

W tym roku Kasia Tusk również dołączyła do grona mam! Gwiazda urodziła córeczkę, jednak do tej pory nie zdradziła imienia dziewczynki. Chcielibyście je poznać?

6/8
Sylwia Juszczak pokazała na Instagramie zdjęcie swojej córeczki
Instagram

Córeczka Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka również dziś obchodzi pierwszy Dzień Dziecka. Gwiazdy do tej pory nie zdradziły, jak na imię ma dziewczynka. Ale poprzedni synowie aktorki nazywają się dość nietypowo, mianowicie Vincent i Nataniel. Czy dziewczynka też ma oryginalne imię? 

7/8
Sara Boruc z Noah
Instagram

W naszej galerii nie mogłoby oczywiście zabraknąć Sary Boruc! Kilka tygodni temu żona Artura Boruca w domowym zaciszu urodziła synka. Chłopiec ma na imię Noah i już wzbudza sporo kontrowersji, bo mama zakłada mu czarne śpioszki! 

8/8
Marta Glik i dzieci
instagram

Żona Kamila Glika, Marta jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Imiona dziewczynek zaczynają się na literę "V". Starsza córka pary to Victoria, natomiast młodsza Valentina.