Olga Kalicka w czarnej marynarce na 10. leciu Arcadiusa Mauritza
ONS

Olga Kalicka szykuje się do ślubu! Wiemy, kiedy odbędzie się uroczystość

Olga Kalicka w czarnej marynarce na 10. leciu Arcadiusa Mauritza
ONS

 

Kilkanaście dni temu Olga Kalicka po raz pierwszy została mamą! Aktorka urodziła synka. Niestety do tej pory nie zdradziła jeszcze imienia pociechy fanom. Maluch jest oczkiem w głowie rodziców, którzy co ciekawe znajdą się jeszcze z czasów szkolnych. Jak informuje nas jeden z tygodników, zakochani dłużej nie chcą żyć na kocią łapę i lada moment staną na ślubnym kobiercu! Kiedy odbędzie się uroczystość?

 

Olga Kalicka planuje ślub 

 

Olgę Kalicką długo łączono z Maciejem Musiałem, jednak gwiazdy nigdy nie miały się ku sobie. Aktorzy tworzą parę jedynie w serialu "Rodzinka.pl". Prywatnie są przyjaciółmi.

Gwiazda od dłuższego czasu jest związana z Cezarym Nowakiem. Swoją "drugą połówkę" poznała będąc jeszcze w gimnazjum. Los połączył ich ze sobą, gdy Nowak wrócił ze studiów zagranicznych do Polski. Para w ubiegłym roku zaręczyła się i dowiedziała, że lada moment na świecie przywita dziecko. Zakochani przed porodem nie zdążyli niestety ze ślubem. Jednak ponoć marzą, aby jeszcze w tym roku stać się mężem i żoną. Ceremonia ma odbyć się już za kilka miesięcy. Będzie to również ważna uroczystość dla synka pary! Dlaczego? 

Ich zdaniem nie wypada, by aktorka wywodząca się z religijnej rodziny żyła na kocią łapę. Niewykluczone, że uroczystość odbędzie się w Wielkanoc, wraz z chrzcinami - informuje Twoje Imperium.

Olga Kalicka przez cały czas trwania ciąży zachwycała swoją sylwetką! Gwiazda z pewnością nie będzie miała problemu ze znalezieniem idealnej sukienki. Czy pochwali się uroczystością w mediach? My mamy nadzieję, że tak! :) 

Zobacz też: Olga Kalicka pokazała synka! To najsłodsze zdjęcie, jakie dziś zobaczycie!

Gwiazda w 2019 roku po raz pierwszy została mamą 

Olga Kalicka
instagram

Czy Olga zdradzi nam imię synka? 

Olga Kalicka
Instagram

Więcej na temat Olga Kalicka
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04