Diana z "Rolnik szuka żony" ma złamane serce
Instagram

Niepokojące zdjęcie Diany z "Rolnik szuka żony". Skąd takie słowa?! 

Diana z "Rolnik szuka żony" ma złamane serce
Instagram

Była uczestniczka programu TVP ma złamane serce? Diana z "Rolnik szuka żony" opublikowała na InstaStories niepokojące zdjęcie! Zaledwie kilka dni temu pokazała melancholijny wpis, którym wspominała swój udział w show i opublikowała fragment książki "Moja dusza pachnie Tobą". Teraz była kandydatka Seweryna opublikowała niepokojący wpis, w którym sugeruje, że ma za sobą niespełnioną miłość... 

Diana cierpi po rozstaniu?

Diana była jedną z kandydatek Seweryna z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zrezygnowała jednak z udziału w show kiedy dowiedziała się, że rolnik utrzymywał kontakty z Marleną również poza programem. Diana w "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości, ale do dziś przyjaźni się z Natalią- kandydatką Sławomira. Dziś fani Diany mogą obserwować ją na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi fotkami. Była uczestniczka programu TVP do tej pory nie zdradzała, czy jest zakochana, jednak teraz opublikowała wpis, w którym sugeruje, że cierpi przez niespełnioną miłość! Diana pokazała, jak wznosi toast i napisała wprost:

Za niespełnioną miłość.

W sieci pojawiło się również zdjęcie wyraźnie zasmuconej Diany. Czy to oznacza, że cierpi po rozstaniu? Mamy nadzieję, że była kandydatka Seweryna szybko odnajdzie swoje szczęście i wkrótce pochwali się zdjęciem z ukochanym. Tego jej życzymy!

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała swoją łazienkę! "Jak z luksusowego hotelu"

Diana pokazała niepokojące zdjęcie.

Diana pokazała nowe zdjęcie
Instagram

Diana wzięła udział w ostatniej edycji programu "Rolnim szuka żony".

Diana z "Rolnik szuka żony 6"
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11