Party Stories
Diana z "Rolnik szuka żony" ma złamane serce
Instagram
Newsy

Niepokojące zdjęcie Diany z "Rolnik szuka żony". Skąd takie słowa?! 

Była uczestniczka programu TVP ma złamane serce?

Była uczestniczka programu TVP ma złamane serce? Diana z "Rolnik szuka żony" opublikowała na InstaStories niepokojące zdjęcie! Zaledwie kilka dni temu pokazała melancholijny wpis, którym wspominała swój udział w show i opublikowała fragment książki "Moja dusza pachnie Tobą". Teraz była kandydatka Seweryna opublikowała niepokojący wpis, w którym sugeruje, że ma za sobą niespełnioną miłość... 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Diana cierpi po rozstaniu?

Diana była jedną z kandydatek Seweryna z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zrezygnowała jednak z udziału w show kiedy dowiedziała się, że rolnik utrzymywał kontakty z Marleną również poza programem. Diana w "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości, ale do dziś przyjaźni się z Natalią- kandydatką Sławomira. Dziś fani Diany mogą obserwować ją na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi fotkami. Była uczestniczka programu TVP do tej pory nie zdradzała, czy jest zakochana, jednak teraz opublikowała wpis, w którym sugeruje, że cierpi przez niespełnioną miłość! Diana pokazała, jak wznosi toast i napisała wprost:

Za niespełnioną miłość.

W sieci pojawiło się również zdjęcie wyraźnie zasmuconej Diany. Czy to oznacza, że cierpi po rozstaniu? Mamy nadzieję, że była kandydatka Seweryna szybko odnajdzie swoje szczęście i wkrótce pochwali się zdjęciem z ukochanym. Tego jej życzymy!

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała swoją łazienkę! "Jak z luksusowego hotelu"

Diana pokazała niepokojące zdjęcie.

Diana pokazała nowe zdjęcie
Instagram

Diana wzięła udział w ostatniej edycji programu "Rolnim szuka żony".

Diana z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ilona i Adrian Rolnik szuka żony wideo
Facebook
Newsy
"Rolnik szuka żony": czy Ilona jest zazdrosna o Adriana? Rolnik zdradził nam całą prawdę na ten temat!

Ilona i Adrian poznali się na planie 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" . Od ponad pół roku tworzą zgraną i szczęśliwą parę, która zyskała rzeszę fanów. Wydaje się, że ta dwójka jest dla siebie stworzona! Ilona jest piękną i zaradną kobietą, a Adrian przystojnym rolnikiem, prowadzącym swój własny biznes. Jednak czy pomiędzy tą dwójką nie ma w takim razie zazdrości o drugą połówkę? Zobacz także:  Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty wspólnej sesji zdjęciowej. Ile w niej namiętności! Na początku udziału w programie "Rolnik szuka żony" Adrian przyznał, że chciałby, aby jego partnerka była wyrozumiała, ale przede wszystkim aby nie była zazdrosna. Czy Ilona wpisuje się w oczekiwania młodego rolnika? Odpowiedź znajdziecie z naszym wideo! Co więcej, dowiecie się także, jak rodziny Ilony i Adriana zareagowały na ich związek!

Diana, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
Newsy
Diana z "Rolnik szuka żony" zdradziła, czy ma partnera! 

Diana z programu "Rolnik szuka żony" opublikowała podczas relacji na InstaStories informację, czy jest w związku! Była uczestniczka hitu Telewizyjnej Jedynki ma partnera? Diana w krótkim wpisie rozwiała wszelkie wątpliwości w sprawie swojego życia uczuciowego! Zobaczcie, co napisała!  Diana szczerze o swoim życiu uczuciowym Diana była uczestniczką szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". W show była jedną z kandydatek Seweryna. Niestety, jak już wiemy, Diana nie znalazła swojego szczęścia w hicie o poszukujących miłości rolnikach- kobieta zrezygnowała z udziału w "Rolniku" po tym, jak dowiedziała się, że Seweryn utrzymywał kontakty z Marleną również poza programem.  Po zakończeniu programu Diana chętnie publikuje w sieci swoje prywatne zdjęcia. Z jej relacji na Instagramie wynika, że wciąż przyjaźni się z Natalią- kandydatką Sławomira. Diana do tej pory nie zdradziła jednak, czy po zakończeniu "Rolni szuka żony" znalazła wielką miłość. Jakiś czas temu pokazała jedynie, że wznosi toast "za niespełnioną miłość".  Teraz była kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony" rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące jej życia uczuciowego. Diana podczas relacji na InstaStories pokazała krótkie nagrania z podróży i zdradziła, czy ma partnera.  Podróże singielki- napisała krótko.  Wygląda więc na to, że Diana wciąż szuka tego jedynego! Zobacz także:  Łukasz z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą wandali! Doszczętnie zniszczyli jego ciężką pracę Diana zdradziła, że jest singielką. Diana była uczestniczką 6. edycji programu "Rolnik szuka żony".  

Diana z "Rolnik szuka żony 6"
Instagram
Newsy
Diana z "Rolnik szuka żony" wybrała bardzo seksowną kreację na święta! Musicie zobaczyć jej najnowsze zdjęcie!
Diana z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się bardzo seksowną stylizacją! Okazuje się, że była uczestniczka programu TVP świętowała Boże Narodzenie w naprawdę odważnej sukience, która odsłoniła jej wdzięki.

Diana z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się bardzo seksowną stylizacją! Okazuje się, że była uczestniczka programu TVP świętowała Boże Narodzenie w naprawdę odważnej sukience. Czyżby Diana chciała pokazać Sewerynowi, co stracił? Diana wzięła udział w szóstej edycji hitu o poszukujących miłości rolnikach. Diana walczyła o względy Seweryna, ale jak już wiemy w programie TVP nie znalazła swojego szczęścia. Teraz była kandydatka Seweryna chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia. Ostatnio pokazała, jak spędziła ostatnie święta! Spójrzcie tylko na jej seksowną sukienkę! Diana w seksownej mini świętuje Boże Narodzenie Diana była jedną z kandydatek Seweryna w ostatniej edycji show "Rolnik szuka żony". Internauci byli zachwyceni jej zachowaniem, kiedy ze spokojem przeprowadziła poważną rozmowę z rolnikiem mówiąc mu, że wie o jego kontaktach z Marleną. Diana zakończyła znajomość z Sewerynem i zrezygnowała z dalszego udziału w programie. Czyżby teraz Diana chciała pokazać rolnikowi, co stracił? Była uczestniczka programu TVP opublikowała w sieci swoje zdjęcie w naprawdę seksownej stylizacji!  Diana wybrała bardzo krótką mini z odważnym dekoltem. Seksowna kreacja podkreśliła jej świetną figurę i kobiece wdzięki. Internauci byli zachwyceni! - jak zawsze najpiękniejsza 😊😊 - Super wyglądasz 😍  - Cudowna❤️❤️- komentowali fani. Zobaczcie sami, jak w minione święta prezentowała się Diana!  Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość? Ten romantyczny gest na to wskazuje Diana z Rolnik szuka żony pokazała swoją świąteczną stylizację. Diana była jedną z kandydatek Seweryna z 6. edycji show "Rolnik szuka żony".  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner