Tomasz Grzelewski
PAP

Nie żyje Tomasz Grzelewski, dziennikarz i rzecznik PKW. Jeszcze wczoraj prowadził konferencję w sprawie wyniku wyborów

Tomasz Grzelewski
PAP

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Dziś rano Agata Adamek, którą widzowie doskonale znają z TVN24 poinformowała o śmierci Tomasza Grzelewskiego. To wieloletni dziennikarz m.in. Superstacji, a ostatnio często oglądaliśmy go jako rzecznika prasowego Państwowej Komisji Wyborczej. 

Jak informuje Polsat News wiadomość o śmierci Tomasza Grzelewskiego potwierdziła szefowa Krajowego Biura Wyborczego. Magdalena Pietrzak przyznała, że smutne informacje przekazała jej rodzina dziennikarza i rzecznika PKW. 

Informacja o śmierci Tomasza Grzelewskiego, dziennikarza, który w przeszłości współpracował z Polsatem czy TVN, wstrząsnęła jego kolegami i politykami. Jak przypomina Radio Zet, jeszcze wczoraj Grzelewski prowadził konferencję PKW i udzielał wypowiedzi do mediów. 

W sieci pojawiły się wpisy, w których wspominają zmarłego dziennikarza.

- Wspaniały kolega. Bardzo dobry człowiek. Z wiecznym uśmiechem i z dobrem na dłoni- skomentował Krzysztof Berenda z RMF FM.


- Tomek. Nasza ostatnia pogawędka kilka dni temu przed hotelem sejmowym. Byłeś taki zmęczony tym wszystkim. Jestem wstrząśnięty. Żegnaj- napisał Bartosz Arłukowicz. 

Bliskim Tomasza Grzelewskiego składamy kondolecje. 

Zobacz także: Nie żyje uczestnik hitowego programu TTV! Mężczyzna zmarł w tragicznych okolicznościach

Tomasz Grzelewski nie żyje. 

Tomasz Grzelewski
PAP

Więcej na temat dziennikarz
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04