Tomasz Grzelewski
PAP
Newsy

Nie żyje Tomasz Grzelewski, dziennikarz i rzecznik PKW. Jeszcze wczoraj prowadził konferencję w sprawie wyniku wyborów

Nie żyje Tomasz Grzelewski, dziennikarz i rzecznik PKW. Jeszcze wczoraj prowadził konferencję w sprawie wyniku wyborów

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Dziś rano Agata Adamek, którą widzowie doskonale znają z TVN24 poinformowała o śmierci Tomasza Grzelewskiego. To wieloletni dziennikarz m.in. Superstacji, a ostatnio często oglądaliśmy go jako rzecznika prasowego Państwowej Komisji Wyborczej. 

Jak informuje Polsat News wiadomość o śmierci Tomasza Grzelewskiego potwierdziła szefowa Krajowego Biura Wyborczego. Magdalena Pietrzak przyznała, że smutne informacje przekazała jej rodzina dziennikarza i rzecznika PKW. 

Informacja o śmierci Tomasza Grzelewskiego, dziennikarza, który w przeszłości współpracował z Polsatem czy TVN, wstrząsnęła jego kolegami i politykami. Jak przypomina Radio Zet, jeszcze wczoraj Grzelewski prowadził konferencję PKW i udzielał wypowiedzi do mediów. 

W sieci pojawiły się wpisy, w których wspominają zmarłego dziennikarza.

- Wspaniały kolega. Bardzo dobry człowiek. Z wiecznym uśmiechem i z dobrem na dłoni- skomentował Krzysztof Berenda z RMF FM.


- Tomek. Nasza ostatnia pogawędka kilka dni temu przed hotelem sejmowym. Byłeś taki zmęczony tym wszystkim. Jestem wstrząśnięty. Żegnaj- napisał Bartosz Arłukowicz. 

Bliskim Tomasza Grzelewskiego składamy kondolecje. 

Zobacz także: Nie żyje uczestnik hitowego programu TTV! Mężczyzna zmarł w tragicznych okolicznościach

Tomasz Grzelewski nie żyje. 

Tomasz Grzelewski
PAP

Zobacz także
Wypadek. Autobus spadł z mostu Grota w Warszawie. Spadł na Wisłostradę

Przerażający wypadek w Warszawie! Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. 1 osoba nie żyje, 4 w stanie ciężkim

Nie żyje tata Pascala Brodnickiego. Kucharz zamieścił poruszający wpis: "Byłeś wspaniały i jestem dumny, że mogłem cię mieć za ojca..."

Dawid Żukowski nie żyje
East News
Newsy
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

W sobotę, 20 lipca zakończyły się poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego . Jego ciało znaleziono po 10 dniach poszukiwań. Znajdowało się ono przy zbiorniku retencyjnym, kilkadziesiąt metrów od ekranów akustycznych stojących wzdłuż autostrady A2. Chłopiec zginął od licznych ran kłutych klatki piersiowej, co w poniedziałek podczas konferencji prasowej potwierdziła prokuratura. Przypominamy, że Dawidek został odebrany przez ojca od dziadków w Grodzisku Mazowieckim. Paweł Ż. nie przywiózł dziecka żonie . 10 lipca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Chwilę wcześniej jego syn zmarł, a nieświadoma tragedii matka zgłosiła zaginięcie chłopca na policję.  Niestety, tragiczny finał poszukiwań 5-latka już kilka dni wcześniej zapowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski w udostępnianych filmikach na YouTubie. Jego wersja wydarzeń wydawała się bardzo prawdopodobna, jednak mało kto chciał wierzyć w dramatyczną historię.  - W moim odczuciu ten mężczyzna musiał w pewnym momencie zjechać z autostrady i dojechał do cmentarza (...) - mówił w nagraniu.  Czy zbrodnia miała miejsce niedaleko cmentarza? Zobaczcie nasze wideo. Czy wszystkie wizje Jackowskiego sprawdziły się? Miejsce tragedii: Zobacz także:  Policja mogła już wcześniej znaleźć ciało Dawida? Funkcjonariusze kilka razy byli w tym miejscu!   

Tomasz Kalita, Beata Szydło, Andrzej Duda
East News
Newsy
Andrzej Duda i Beata Szydło żegnają Tomasza Kalitę, byłego rzecznika SLD: "Żal ściska serce"
Andrzej Duda i Beata Szydło żegnają Tomasza Kalitę, byłego rzecznika SLD: "Żal ściska serce"

Prezydent Andrzej Duda zamieścił pożegnalny wpis po śmierci Tomasza Kality. Swój żal z powodu odejścia byłego rzecznika SLD wyraziła również premier Beata Szydło. Tomasz Kalita zmarł w poniedziałek, 16 stycznia 2017 roku, w wyniku choroby. Były rzecznik SLD zmagał się nowotworem mózgu.   Przypomnijmy:  Tomasz Kalita, były rzecznik SLD, nie żyje. Miał 37 lat, walczył z rakiem mózgu...   Prezydent Duda i premier Szydło żegnają Tomasza Kalitę   Tomasz Kalita  miał glejaka wielopostaciowego. O chorobie dowiedział się przypadkiem, kiedy stracił przytomność. Informacja o śmierci Tomasza Kality wstrząsnęłam światem polityki i mediów. Tomasz Kalita  był znaną postacią polityczną. W latach 2008-2011 pełnił funkcję rzecznika prasowego SLD. W  2015 roku prowadził kampanię prezydencką Magdaleny Ogórek.   A ngażował się w walkę o ustawę, która ułatwiałaby chorym dostęp do medycznej marihuany.   Po jego odejściu w internecie pojawiły się wpisy z kondolencjami. Wyrazy ubolewania z powodu śmierci Kality wyrazili m.in. prezydent Andrzej Duda i Beata Szydło. Odszedł Tomasz Kalita. Dzielny i dobry Człowiek. Żal ściska serce. RiP - napisał Andrzej Duda na Twitterze. Tomasz Kalita odszedł do domu Ojca. Wieczne odpoczywanie racz dać Mu Panie. Módlmy się za Jego duszę i dziękujemy Bogu za Jego życie - napisała Beata Szydło.   Zobacz też:  Ostatni wywiad Tomasza Kality o trudach w walce z rakiem "To życie na bombie. Nigdy nie wiesz..."   Prezydent Andrzej Duda zamieścił wpis z kondolencjami po śmierci Tomasza Kality. Premier Beata Szydło również pożegnała polityka SLD. Tomasz Kalita zmarł w wieku 37 lat. Chorował na nowotwór mózgu.

Tomasz Lis w szpitalu
ONS
Newsy
Tomasz Lis trafił do szpitala. Co się stało?
Dziennikarz został podpięty pod kroplówkę

Ostatnio polskie gwiazdy nieco podupadają na zdrowiu i coraz częściej są zmuszone do pobytu w szpitalu. Przekonała się o tym niedawno Agata Młynarska , której pracoholizm odbił się negatywnie na stanie jej zdrowia. Przypomnijmy: Agata Młynarska trafiła do szpitala! Wczoraj do szpitala trafił natomiast Tomasz Lis . O fakcie tym poinformował kolega dziennikarza, Franciszek Orliński, który zamieścił wpis na blogu NaTemat.pl należącym do Lisa. Co ciekawe, ograniczył się on tylko do zagadkowego nagłówka i... zdjęć Tomka w szpitalu. Internauci już zaczęli spekulować, że dziennikarz zbyt mocno trenował do maratonu, który czeka go za kilka tygodni we Frankfurcie. Tomasz Lis w szpitalu na kroplówce. Życzymy zdrowia! Zobacz: W takiej willi mieszkają Lisowie   Tomasz Lis w maratonie warszawskim:

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner