Nie żyje tata Macieja Kurzajewskiego

Nie żyje ojciec Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz pożegnał go wzruszającym wpisem

Nie żyje tata Macieja Kurzajewskiego

Smutne chwile w rodzinie Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz poinformował za pośrednictwem Facebooka o śmierci swojego ojca. Czesław Kurzajewski zmarł w wieku 75 lat. Ojciec dziennikarza zmagał się z poważną chorobą. Maciej Kurzajewski pożegnał go pięknym wpisem.

Nie żyje ojciec Macieja Kurzajewskiego, Czesław Kurzajewski

Maciej Kurzajewski przechodzi trudny czas. 12 maja zmarł jego ojciec, Czesław Kurzajewski. Od kilku lat mężczyzna zmagał się z poważną chorobą. Maciej Kurzajewski pożegnał ojca publikując wzruszający wpis na Facebooku.

Dziś rano, po długiej, ciężkiej i wyczerpującej siły witalne chorobie, w wieku 75 lat odszedł mój Tata Czesław Kazimierz Kurzajewski. Msza żałobna odbędzie się w Parafii Świętego Hieronima Stara Miłosna w poniedziałek 13.05.2019 o godzinie 15:00. Dziękuję za wsparcie w chorobie i proszę o modlitwę. Spoczywaj w pokoju Tato. 🖤

Zobacz także: "Jestem w szpitalu, po operacji" Dramatyczne wideo Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej! Co sie stało?

Na szczęście dziennikarz w tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swojej żony. Paulina Smaszcz-Kurzajewska również bardzo przeżywa śmierć teścia, który - jak podkreśliła w swoim wpisie na Facebooku - był jej bardzo bliski. 

Zawsze mnie wspierał i wierzył we mnie. Kibicował przy doktoracie, pytał kiedy byłam smutna, śmiał się z moich wygłupów i kochał szalenie Franka i Julka. TO BYŁ WSPANIAŁY, MĄDRY MĘŻCZYZNA🖤. Trudno pogodzić się z tym, że los tak szybko zabiera radość i szczęście, ludzi i relacje - napisała Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Całej rodzinie składamy szczere kondolencje! 

Dziennikarz może liczyć na wsparcie swojej żony

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na premierze spektaklu "Nowy Jork. Prohibicja" w teatrze Roma
East News

 

Więcej na temat Maciej Kurzajewski
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23