Judyta Turan z "M jak miłość" nie żyje
Facebook
Newsy

Nie żyje Judyta Turan. Gwiazda "M jak miłość" osierociła małe córeczki. Tuż przed śmiercią zrobiła coś niesamowitego 

Nie żyje Judyta Turan. Gwiazda "M jak miłość" osierociła małe córeczki. Tuż przed śmiercią zrobiła coś niesamowitego 

Media obiegła tragiczna informacja o śmierci zaledwie 37-letniej Judyty Turan. Aktorka dała się poznać szerszej publiczności w rolach epizodycznych w takich serialach jak "M jak miłość" czy Klan". Od 2018 roku zmagała się z okrutną chorobą nowotworową. Niestety przegrała tę heroiczną walkę z rakiem piersi. Osierociła dwie małe córeczki. 8-letnią Emmę i 6-letnią Gretę. 

Judyta Turan do końca nie traciła nadziei. Jeszcze w grudniu była aktywna w mediach społecznościowych. To co wówczas opublikowała rozdziera serce... 

Zobacz także: Nie żyje Judyta Turan z "M jak miłość"! Aktorka zmarła w wieku zaledwie 37 lat. Jakie były przyczyny śmierci?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Judyta Turan nie żyje. Osierociła córki

W wieku zaledwie 37 lat zmarła Judy Turan, polsko-węgierska aktorka teatralna i telewizyjna. (...) Chorowała na raka piersi - osierociła dwie córeczki 8-letnią Emmę i 6-letnią Gretę [*]  - ta smutna wiadomość pojawiła się na Facebooku "Kultura wokół nas"

Judyta Turan chorobę nowotworową znosiła jak prawdziwa bohaterka. Ani przez chwilę się nie poddała. Rak piersi został u niej wykryty jeszcze w 2018 roku. Z kolei z grudniu 2020 roku na profilu na Facebooku aktorki pojawił się jeden z ostatnich wpisów, w którym opowiedziała o swojej walce z chorobą: 

“To bardzo złośliwy nowotwór.” Usłyszałam tę diagnozę ponad 2 lata temu. Dla wielu taka informacja oznacza koniec, kres, niemoc. Uważam, że jest zupełnie odwrotnie.

Judyta Turan z "M jak miłość" postanowiła przekuć swoją chorobę w coś co mogłoby pomóc innym. Przed ostatnie miesiące swojego życia pracowała nad projektem, który nazwała "Szóste życie" Film krótkometrażowy, z którego była dumna ujrzał światło dzienne niecałe trzy miesiące przed jej przedwczesną śmiercią... 

Rak piersi HER 2+ był dla mnie nowym początkiem, filmowym szóstym życiem danym od losu, zbudowanym na akceptacji i rozwoju duchowym. Nowotwór to koniec mojego poprzedniego życia, jego pożegnanie, którego nieodłącznym elementem stało się zmierzenie się z traumami, bólem, złymi decyzjami. W filmie wcielam się w 5 ikonicznych postaci kobiecych. Ich monologi zostały stworzone na bazie historycznych materiałów. Nie są to jednak przypadkowe treści. Każdy z tekstów koresponduje bowiem z moimi osobistymi przeżyciami oraz drogą leczenia i zdrowienia. W filmie kryję się w wannie, która staje się mianownikiem wszystkich opowiadanych historii.

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" walczy z rakiem! Trwa zbiórka na leczenie aktorki. "Sytuacja jest dramatyczna"

Zobaczcie niesamowite dzieło chorującej na raka piersi Judyty Turan: 

Judyta Garland zmarła w wieku zaledwie 37 lat. Gwiazda "M jak miłość" chorowała na raka piersi. Była również ukochaną mamą. Osierociła dwie córeczki 8-letnią Emmę i 6-letnią Gretę. 

Judyta Turan z
siepomaga.pl

 

Judyta Turan z córkami
siepomaga.pl
Newsy
Gwiazda "M jak miłość" walczy z rakiem! Trwa zbiórka na leczenie aktorki. "Sytuacja jest dramatyczna"
Gwiazda "M jak miłość" walczy z rakiem! Trwa zbiórka na leczenie aktorki. "Sytuacja jest dramatyczna"

Aktorka, która występowała w takich serialowych hitach, jak "M jak miłość" czy też  "Klan" , walczy z nowotworem i prosi o pomoc! W sieci trwa zbiórka na leczenie Judyty Turan, która w maju zeszłego roku dowiedziała się, że ma bardzo agresywnego raka piersi. Kilka miesięcy później serialowa gwiazda przeszła operację, podczas której lekarze usunęli jej 8 węzłów chłonnych zajętych przez nowotwór. Judyta Turan przeszła chemioterapię i jak sama przyznaje, miała nadzieję, że wygrała z chorobą. Niestety, w czerwcu br. lekarze wykryli, że doszło do przerzutów... Teraz aktorka prosi o pomoc! Trwa zbiórka na leczenie Judyty Turan Judyta Turan nie ukrywa, że ogromną szansą jest dla niej leczenie w niemieckiej klinice. Niestety, jest to bardzo kosztowne, dlatego aktorka prosi o wsparcie. Turan ma 36 lat i jest mamą 8-letniej Emmy i 6-letniej Grety. Tylko kilkutorowe leczenie spowoduje, że zwycięsko wyjdę z walki o życie. A przecież mam dla kogo żyć. Moje dwie córeczki czekają na mnie w domu, a ja mam im jeszcze tyle do powiedzenia! Kto będzie czytać im książki, śpiewać kołysanki, rozśmieszać, tulić do snu, ocierać łzy? Kto będzie obok, na dobre i na złe, gotów przychylić im nieba? Można zastąpić wszystko, miłości matki – tego nie zastąpi nikt ani nic... Każda pomoc ma dla mnie ogromną moc. Każda przyczyni się to tego, że będę żyć. W moim sercu jest nadzieja, w głowie wola walki, w ciele nowotwór, który chce mnie zniszczyć… Ja jednak nie poddam się – do pokonania mam raka, do wychowania dwie córeczki, a przed sobą mogę mieć jeszcze całe życie. Czas ucieka, dlatego proszę Cię – pomóż mi zdążyć! - apeluje aktorka.  Leczenie aktorki kosztuje ponad 55 tysięcy złotych. Do tej pory...

Joanna Rolnik szuka żony 6 finał
screen Rolnik szuka żony
Newsy
Mama Marleny z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Przegrała walkę z chorobą 
Nie żyje mama Marleny z szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Tragiczna informacja o śmierci kobiety pojawiła się w sieci. Mama uczestniczki od ponad dwóch lat zmagała się z chorobą nowotworową.

Nie żyje mama Marleny z szóstej edycji " Rolnik szuka żony ". Tragiczna informacja o śmierci kobiety pojawiła się w sieci. Mama uczestniczki od ponad dwóch lat zmagała się z chorobą nowotworową. Marlena robiła wszystko, aby odciążyć mamę nie tylko finansowo, ale również pomóc w wychowywaniu licznego rodzeństwa. Niestety, nie udało się wygrać z okrutną chorobą...  Zobacz także:   Marlena z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o chorobie swojej mamy. Poruszające wyznanie uczestniczki show TVP Mama Marleny z "Rolnik szuka żony" nie żyje  Udział Marleny w "Rolnik szuka żony" wywołał sporo emocji pośród fanów show. Okazało się jednak, że życie nie oszczędza młodej kandydatki do serca Seweryna. Mama Marleny od ponad dwóch lata chorowała na raka szyjki macicy.  Tak, to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuje jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże - mówiła Marlena w rozmowie z "Faktem". Niestety, mamie Marleny nie udało się wygrać z okrutną chorobą. O jej śmierci poinformowała w rozdzierającym serce wpisie:  Śpij spokojnie mamusiu. Do zobaczenia w niebie. Całej rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.  Mama Marleny osierociła piątkę dzieci. Pierwsze informacje o dramatycznej sytuacji rodzinnej Marleny pojawiły się na jednej z grup poświęconych uczestniczce, jeszcze podczas emisji szóstej edycji "Rolnik szuka żony":  Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma 4 rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w...

Katarzyna Litwiniak
Facebook/Katarzyna Litwiniak
Newsy
Katarzyna Litwiniak nie żyje. Pierwsza żona Jacka Rozenka zmarła po długiej chorobie
Była żona Jacka Rozenka nie żyje. Na co zmarła?

Katarzyna Litwiniak zmarła. Pierwsza żona Jacka Rozenka od czterech lat zmagała się z ciężką chorobą nowotworową. O jej śmierci poinformowali bliscy, którzy żegnają Katarzynę Litwiniak we wzruszających wpisach, publikowanych w mediach społecznościowych, a wśród nich aktorka Małgorzata Kosik . Katarzyna Litwiniak nie żyje Pierwsza żona Jacka Rozenka na nowotwór chorowała od 2016 roku, kiedy po raz pierwszy usłyszała diagnozę: rak piersi. Początkowo leczenie przynosiło efekty, ale w 2019 okazało się, że choroba zaatakowała ze zdwojoną siłą i pojawiły się przerzuty do kości. O swojej chorobie Katarzyna Litwiniak informowała wtedy za pomocą mediów społecznościowych: W 2016 roku usłyszałam pierwszą diagnozę: rak piersi. Po operacji, radioterapii, hormonoterapii i wielu innych zabiegach czułam, że wracam do zdrowia, co dawało mi nadzieję na zdrową przyszłość, jednak wyniki badań wykazujące obecność aktywnych komórek rakowych w organizmie nigdy nie były w normie. Pojawiły się bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa. W lutym 2019 roku postawiono mi nową diagnozę - rozsiany przerzut raka do kości. Lekarz onkolog postawił bardzo niekorzystne statystyczne rokowania, nie dając żadnej szansy na wyzdrowienie. Pomimo to nie poddaję się i wierzę, że znajdę rozwiązanie i powrócę do zdrowia – pisała Katarzyna Litwiniak o swojej chorobie. Kobieta mimo niekorzystnych rokowań rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na leczenie w niemieckiej klinice. 170 tys. zł pomagali jej zebrać bliscy, a wśród nich były mąż, Małgorzata Rozenek czy Krzysztof Ibisz. Udało się zebrać pełną kwotę, ale choroba okazała się silniejsza. Katarzyna Litwiniak była bardzo optymistycznie nastawiona do życia i do samego końca nie traciła nadziei, że uda jej się wygrać z chorobą.  ...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner