Nie wyrzucą Sablewskiej z X-Factor!

Choć nie znamy jeszcze zwycięzcy pierwszej edycji show "X-factor", już wiadomo, że będzie druga edycja programu. Co więcej, na fotelu jurora po raz kolejny zasiądzie Maja Sablewska. Producentów programu nie zraziła do Mai masowa krytyka ze strony widzów, kolegi z jury i byłych podopiecznych.

- Producenci show i władze TVN są zadowoleni z poczynań Mai, dlatego postanowiono, ze będzie jurorem w kolejnych dwóch edycjach show- powiedziała w "Gwiazdach" bliska znajoma ex-menadżerki Dody i Edyty Górniak.

Udział w "X-factor" stał się dla Sablewskiej nie tylko sposobem na wyłowienie nowych talentów ale też na pozbycie się kompleksów, których podobno jurorka miała wiele.
- Dzięki udziałowi w „X-factor“ udało mi się spojrzeć na siebie łaskawszym okiem i zaczynam akceptować siebie taką, jaką jestem. Całe życie miałam kompleks nóg. Zawsze uważałam, że są za długie. Od najmłodszych lat byłam najwyższa wśród rówieśników i źle się z tym czułam. Miałam wrażenie, jakbym chodziła na szczudłach. Dziś staram się uczyć, że to, co w moim przeświadczeniu działało na moją niekorzyść, może być moim atutem – powiedziała Maja.

Wierzyliście, że Sablewska tak dobrze sobie poradzi?

daks

Więcej na temat Maja Sablewska X-Factor
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39