Blanka Lipińska idzie jak burza! Po sukcesie komercyjnym pełnej erotyzmu trylogii "365 dni" przebojowa pisarka postanowiła zawładnąć światem kinematografii i po raz kolejny rozbiła bank. Film "365 dni", wbrew krytykom, okazał się być strzałem w dziesiątkę, a dzięki osadzeniu produkcji na platformie Netflixa zyskał międzynarodowy rozgłos. Teraz streamingowy gigant ogłosił, że już pracuje nad kolejnymi częściami rozpalającej zmysły historii o nieśmiałej, pochodzącej z Polski Laurze i zabójczo przystojnym bossie sycylijskiej mafii Massimo. Na kiedy zaplanowana jest premiera?

Reklama

Netflix wyprodukuje kolejne części filmu "365 dni"!

Gdy tylko film "365 dni" trafił na platformę Netflixa miliony ludzi na całym świecie z wypiekami na twarzach poznały romantyczną, a zarazem niebezpieczną i przeładowaną gorącymi scenami miłosną historię Laury Biel (w tej roli Anna-Maria Sieklucka) oraz mafioza Massimo (Michele Morrone), który po porwaniu zjawiskowej brunetki dał jej tytułowe 356 dni na zakochanie się w nim. Produkcja cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem, że przez kilka tygodni od premiery utrzymywała się w ścisłej trójce najchętniej oglądanych filmów na Netflixie na całym świecie.

Nic więc dziwnego, że fani opowieści rodem z "Ojca Chrzestnego" w połączeniu z "Pięćdziesięcioma twarzami Greya" mieli chrapkę na więcej. Teraz jest już pewne, że niebawem ruszą prace nad ekranizacją kolejnych części "365 dni". Co więcej, to właśnie Netflix będzie odpowiedzialny na produkcję filmów.

Filmy, będące kontynuacją popularnej na całym świecie produkcji 365 dni, zostaną luźno oparte na książkowej trylogii (Ten dzień i Kolejne 365 dni) Blanki Lipińskiej, która współpracowała przy tworzeniu scenariusza autorstwa Mojcy Tirs. Tytuł 365 dni znalazł się na liście Top10 Netflix w ponad 90 krajach i zajął czwarte miejsce wśród najczęściej wyszukiwanych filmów w Google na całym świecie w 2020 roku - informuje Netflix.

Podobnie jak w poprzedniej części ekranizacji erotyku Blanki Lipińskiej, również i tym razem w produkcji zobaczymy piękną Annę-Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. Jak informuje Netflix, w filmach zagrają również Simone Susinna (Nacho), Magdalena Lamparska (Olga), czy Otar Saralidze (Domenico).

"365 dni" był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii "365 dni" i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują - informuje Łukasz Kłuskiewicz, w Netflix odpowiedzialny za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.

Za reżyserię filmów będą odpowiedzialni Barbara Białowąs i Tomasz Mandes. Scenariuszem zajmą się Mojca Tirs, Blanka Lipińska oraz Tomasz Mandes. Produkcja filmu rozpocznie się w w maju 20201 roku w Polsce i we Włoszech, a premiera kolejnej części "365 dni" zaplanowana jest na 2022 rok oczywiście na Netflixie.

Zobacz także

Będziecie oglądać?

Mat. promocyjne

Blanka Lipińska szturmem podbiła Netflixa ekranizacją swojej powieści "365 dni". Platforma streamingowa tak zachwyciła się historią Laury i Massimo, że Netflix postanowił zająć się produkcją kolejnych części filmu. Premiera pierwszej zaplanowana jest na 2022 rok.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama