Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Zdęcie Nergala na Walentynki
Instagram
Newsy

Nergal pokazał zdjęcie sprzed ponad 20 lat! Bardzo się zmienił?

Trudno poznać księcia ciemności:)

Nergal bardzo rzadko pokazuje się publicznie na medialnych imprezach, ale bardzo dba o fanów (nie tylko z Polski) na swoim Instagramie. Zdarza się, że wstawia tam tak kontrowersyjne zdjęcia, że czasem muszą one zniknąć z jego profilu. Zobacz: Nergal dodał na Walentynki bardzo niesmaczne zdjęcie. Szybko zniknęło z sieci

Dziś wokalista zespołu Behemoth podzielił się fotką sprzed ponad 20 lat, z wakacyjnego wyjazdu z kolegami. Na zdjęciu muzyk (poznajecie go? Musiał mieć wtedy 15-16 lat) pokazał się bez koszulki i w obowiązkowych wówczas kolorowych slipkach. W opisie Darski przywołał historię, kiedy będąc nastolatkiem, próbował wypalić sobie rozgrzanym kawałkiem metalu krzyż na ramieniu. To musiało boleć!


Dziś to prawdziwy przystojniak! Ale czy zawsze tak było? 

Zobacz: Adam Darski kończy 38 lat. Zobacz jak zmieniał się były narzeczony Dody 

 


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Adam Darski aresztowany
ONS
Newsy
Nergal złamał rosyjskie prawo. Sąd wydał wyrok w jego sprawie
Jakie konsekwencje czekają muzyka?

Adam "Nergal" Darski wkroczył na salony kilka lat temu i zaistniał w show-biznesie dzięki związkowi z Dodą . Nie wszyscy jednak wiedzą, że mężczyzna jest przede wszystkim wokalista zespołu Behemoth , który odnosi międzynarodowe sukcesy i jest bardziej rozpoznawalny w Stanach, niż w Polsce. Ich płyty wydawane na amerykańskim rynku cieszą się ogromną popularnością i docierają do wysokich miejsc zestawień list sprzedaży.  Przypomnijmy: Wielki sukces Nergala. Jego płyta jest hitem w Stanach Wszystko wskazuje na to, że nad grupą pojawiły się czarne chmury, bowiem zarówno Nergal jak i członkowie jego kapeli zostali zatrzymani przez rosyjską policję i zamknięci w areszcie. Muzyk wybrał się za wschodnią granicę w ramach trasy koncertowej "Russian Satan", dziś już wiadomo, że zostanie ona odwołana. Informację o aresztowaniu przekazali znajomi wokalisty, którzy na jego prośbę publikują treści wysyłanych przez niego SMS-ów. Jak tłumaczy Adam, do zatrzymania doszło z powodu posiadania przez muzyków nieważnych wiz.  Grupa całą noc spędziła w areszcie, a dziś w godzinach rannych stanęła przed obliczem sądu. W toku procesu zdecydowano, że zarówno Darski jak i członkowie jego grupy muszą opuścić terytorium Rosji i zapłacić grzywnę w wysokości ok. 200 złotych.  Zobacz: Azjatki oszalały na punkcie Nergala. Jego grupa podbija wschód       Nergal całuje się ze znaną dziennikarką:

Nergal pozywa dziennikarza
ons
Newsy
Powraca sprawa sprzed lat. Nergal znów będzie sądził się z dziennikarzem
O co chodzi?

Nergal uwielbia prowokować. Niedawno lider zespołu Behemoth otworzył swój drugi salon, gdzie stylizuje brody i wąsy, a jego otwarcie było dosyć huczne. Adam Darski rozbił nawet o ścianę sporą butelkę szampana. Zobacz:  Nergal otworzył nowy salon do stylizacji wąsów. Z tej okazji rozbił butelkę o ścianę Teraz wraca sprawa sprzed lat, ponieważ Sąd Okręgowy w Gdańsku po raz drugi wziął na wokandę pozew Adama Darskiego przeciwko Ryszardowi Nowakowi. Muzyk oskarżył dziennikarza za naruszenie dóbr osobistych. Warto przypomnieć, że w 2008 roku działacz Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami nazwał Nergala "przestępcą", a punktem zapalnym do takich słów był incydent, kiedy to artysta podarł na scenie Biblię.  Już wtedy Adam Darski skierował sprawę do sądu, a wyrok w sprawie Nowaka zapadł w 2009 roku. Dziennikarz miał przeprosić Nergala w "Gazecie Wyborczej' i wpłacić 3 tysiące złotych na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt. Ten jednak odwołał się od wyroku Sądu Apelacyjnego, który uchylił wniosek, a sprawa ponownie będzie rozstrzygana. Nergal nie ma zamiaru odpuszczać: Ja mam twardy pancerz i jestem odporny na epitety. Gdy w internecie jestem wulgarnie nazywany przez hejterów „ch…” albo k…”, to daję sobie z tym radę. Ale przestępcą nie jestem i za takie słowa domagam się przeprosin! Płacę ogromne podatki dla tego kraju i wymagam, żeby sądy mnie chroniły - powiedział w wywiadzie dla gazeta.pl. Jak zakończy się ta sprawa? Zobacz na Polki.pl:  Adam "Nergal" Darski poznał dawcę swojego szpiku      

Nergal chce rozdawać hostię na koncertach
Newsy
Nergal szokuje na Instagramie. Chce rozdawać na koncertach bluźniercze hostie! Będzie pozew?

Nergal na Instagramie swojego zespołu Behemoth pokazał zdjęcie opłatków, które do złudzenia przypominały hostię. Czy muzyk chce rozdawać na swoich koncertach komunię? W opisie Adam Darski zaznaczył, żeby wszyscy jego fani byli przygotowani na bluźnierstwo w Europie. Internauci są zniesmaczeni, inni stają w obronie artysty. Nergal chce rozdawać hostię na koncercie! Zdjęcie opłatków, które wrzucił Nergal wywołało wielkie emocje. Wśród komentujących najczęściej pojawiały się krytyczne głosy. Wszyscy zadawali pytanie, dlaczego artyści nie chcą obrażać muzułmanów, a katolików. Wtedy zespół odpowiedział: Moze dlatego ze pochodzimy z kraju katolickiego a nie muzulmanskiego...? - piszą muzycy. Nie obyło się również bez bardziej kontrowersyjnych odpowiedzi. Kiedy jeden z internautów powtórzył pytanie, padła dość agresywna odpowiedź: Może dla odmiany potargać koran, albo cuś takiego... - pyta Dariusz Moze twoja glupia morde potargac? - odpowiedział zespół. Behemoth rusza niedługo w trasę koncertową po całej Europie. Czy wokalista i jego muzycy znów staną przed sądem za obrazę uczuć religijnych? Już w 2007 roku Nergal musiał odpowiadać przed sądem za podarcie Biblii na jednym z koncertów. W 2015 roku Sąd Najwyższy odrzucił pozew, uzasadniając, że jest on bezzasadny.   Zobacz także: Nergal odpowiada swoim przeciwnikom   Nergal pokazał hostię na Instagramie Nergal szokuje na swoich koncertach. Wybierzecie się na koncert zespołu?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner