Natalia z "Rolnik szuka żony" 27 lipca wzięła ślub. Na uroczystości nie zabrakło uczestników 6. edycji programu. Pojawili się m.in Ilona z Adrianem oraz Jakub. Po ślubie Natalia pochwaliła się zdjęciami w mediach społecznościowych i zdradziła markę swojej sukni ślubnej. Kiedy emocje związane z weselem opadły uczestniczka pochwaliła się nowym zdjęciem z mężem. Widać, że para jest bardzo szczęśliwa!

Reklama

Oferowany przez Empik Foto kod rabatowy to doskonała okazja, aby wywołać wszystkie zdjęcia bez obaw o zbyt duże koszty.

Natalia z "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy od ślubu pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mężem!

Natalia popularność w mediach społecznościowych zawdzięcza udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". W 6. edycji była kandydatką Sławomira, ale mężczyzna mimo wielu komplementów w jej kierunku ostatecznie wybrała Martę, z którą rozstał się po emisji programu. W "Rolniku" Natalia znalazła jednak przyjaźń i ogromną rozpoznawalność. Na początku roku uczestniczka hitu TVP1 zaczęła publikować wspólne zdjęcia z partnerem. Ich relacja szybko stała się bardzo poważna, a w lipcu para powiedziała sobie sakramentalne TAK.

Teraz Natalia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem ze swoim "świeżo upieczonym mężem". Sami spójrzcie na te uśmiechy! Szczęście bije z tego zdjęcia...

Zobacz także: Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" jest zakochany? Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Zobacz także

Natalia z "Rolnik szuka żony" niedawno wzięła ślub. Na uroczystości towarzyszyli jej Ilona z Adrianem oraz Jakub.

Instagram/ jaqbn

Natalia i Maciej na początku roku zaczęli publikować wspólne zdjęcia. Teraz para jest szczęśliwym małżeństwem.

Instagram/imielinka

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama