Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" 6 pokazała nowe zdjęcie z sesji ślubnej! Fani dopatrzyli się zaskakującego szczegółu!

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Natalia Niemiec z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" pod koniec lipca wzięła ślub. To była mała, rodzinna uroczystość ze względu na epidemię koronawirusa i obowiązujące obostrzenia. Na liście gości pojawiło się kilku uczestników show, z którymi Natalia nawiązała kontakty po programie. Niedługo po ślubie Natalia opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcia z uroczystości. Teraz pochwaliła się kolejna ślubną fotką. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół na zdjęciu! O co chodzi?

Zaskakujące zdjecie ślubne Natalii z "Rolnik szuka żony" 6

Natalia Niemiec w szóstej edycji "Rolnik szuka żony" była kandydatką Sławomira. Chociaż ich randka w programie była udana, to rolnik zdecydował, że ostatecznie wybiera Martę, z którą szybko się rozstał. Tymczasem Natalia w programie znalazła przyjaźń i głośno było o jej spotkaniach z Dianą. Niestety wygląda na to, że ich drogi rozeszły się na dobre. 

Na początku roku Natalia zaczęła publikować zdjęcia z tajemniczym mężczyzną, ich relacja błyskawicznie się rozwinęła i w lipcu para stanęła na ślubnym kobiercu. Teraz Natalia pochwaliła się zdjęciem z sesji ślubnej na Instagramie. Pod zdjęciem pary pojawiły się gratulacje od fanów programu, ale i dociekliwe pytaniaInternauci zwrócili bowiem uwagę na smutny wyrazu twarzy Natalii. Niektórzy wprost piszą, że ślub to szczęśliwy dzień, a mina panny młodej wcale nie szczęście nie wskazuje:

Dlaczego Pani młoda jest taka smutna?

UPS...cos tu nie poszło z tym zdjęciem.

A smutniejszej miny to się nie dało?

Warto przypomnieć sobie, że już w czasie trwania szóstej edycji "Rolnik szuka żony" fani programu zarzucali Natalii, że cały czas jest smutna. Gdyby uśmiechała się na siłę, zdjęcie ze ślubu mogłoby wyglądać znacznie mniej naturalnie...

Tylko spójrzcie!

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Ilona pokazała pierwsze zdjęcie panny młodej

Pierwszymi zdjęciami ze ślubu Natalii w mediach społecznościowych pochwaliła się Ilona, która razem z Adrianem była zaproszona na ślub kandydatki Sławomira z "Rolnik szuka żony" 6.

Natalia z Rolnik szuka żony wyszła za mąż
Instagram

Sesję ślubną dla nowożeńców wykonał Adrian Berkowicz, partner Ilony. 

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37