Natalia Siwiec w mocnym makijażu
Instagram

Natalia Siwiec w krótkich włosach! Zobacz, jak wygląda po zmianie fryzury!

Natalia Siwiec w mocnym makijażu
Instagram

Natalia Siwiec od dawna jest wzorem do naśladowania dla tysięcy kobiet. Modelka, która robi karierę od 2012 roku, gdy okrzyknięto ją Miss Euro, jest zarówno trendsetterką i influencerką, która inspiruje swoim stylem ubierania oraz dbania o urodę. Styl Natalii Siwiec jest wyjątkowo charakterystyczny, tak jak jej wizerunek. Teraz jednak gwiazda postanowiła zmienić swój image i całkiem zrezygnowała z doczepianych włosów! Zobaczcie poniżej, jak obecnie prezentuje się Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec ma nową fryzurę

Natalia Siwiec co jakiś czas chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, zwłaszcza z włosami. Raz je obcina, raz przedłuża, a innym razem delikatnie rozjaśnia. Teraz modelka postanowiła pożegnać się z doczepianymi włosami i na nowych zdjęciach na Instagramie możemy podziwiać ją z nową, krótszą fryzurą. Fanki są zachwycone!

Natalia Siwiec w krótkich włosach
Instagram

Jak nastolatka

Pięknie wyglądasz

Cudna w każdej fryzurce

O wiele lepiej w takich włosach

Nie przedłużaj już włosów, teraz wyglądas bosko - piszą fanki.

Trzeba przyznać, że krótka fryzura dodała Natalii Siwiec dużo dziewczęcego wdzięku, a jednocześnie wygląda bardzo seksownie. Krótkie włosy to także duża wygoda na wakacjach i w czasie upalnych dni. Z pewnością modelka nie żałuje swojej decyzji, a gdy już znudzą jej się krótkie włosy, to zawsze znów może je przedłużyć! A wy w jakim wydaniu wolicie Natalię Siwiec? 

 

Nie tak dawno temu Natalia Siwiec miała przedłużone włosy

Natalia Siwiec z długimi włosami
Instagram

Obecnie modelka może pochwalić się krótką fryzurą

Natalia Siwiec odpięła doczepy
Instagram

 

Więcej na temat Natalia Siwiec
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48