Natalia Siwiec po krótkiej przerwie od medialnych imprez pojawiła się na wczorajszym pokazie Macieja Zienia. W nowej fryzurze i kreacji z nowej kolekcji projektanta prezentowała się zjawiskowo i skupiała na sobie całą uwagę gości. Przypomnijmy: Siwiec wraca na salony z NOWĄ fryzurą. Piękna?

Reklama

Celebrytka od lat przyjaźni się z Zieniem i niemal od początku salonowej kariery pokazuje się w jego projektach. Znana jest też z tego, że na ubrania potrafi wydać astronomiczne kwoty. Niedawno wyznała w jednym z wywiadów, że w zasadzie nie ma takiej kwoty, której nie byłaby w stanie przeznaczyć na modowe szaleństwa (zobacz: Siwiec o zakupach: Nie ma takiej kwoty, której bym nie wydała)

Spotkaliśmy Natalię na pokazie Macieja Zienia w Soho Factory i zapytaliśmy o wrażenia po obejrzeniu nowej kolekcji:

Pokaz bardzo mi się podobał. Maciek pokazał przepiękną klasę, elegancję i jak zwykle udowodnił, że jest bardzo zdolny. Pokazać w tak inny sposób elegancję, tak poupinać tkaninę, żeby wyglądała inaczej to trzeba mieć ogromne zdolności i duży talent - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl

Entuzjazm gwiazdy przełoży się również na jej zakupowe plany, a Siwiec po raz kolejny planuje zaszaleć. Zdradziła nam, że zamierza kupić minimum 5 sukienek z nowej kolekcji Zienia, co oznacza, że szykuje się na wydatek rzędu nawet 50 tysięcy złotych!

Jedną kreację mam na sobie, ale widziałam na wybiegu mnóstwo innych sukienek, które wpadły mi w oko i na pewno je kupię. Myślę, że połowa kolekcji mnie urzekła, ale było pięć takich "must have" - minimum! - wyznała.

Jedno jest pewne - będą to znakomicie wydane pieniądze, bo Natalia Siwiec w kreacjach swojego przyjaciela wygląda po prostu pięknie i z klasą i jest doskonałą reklamą jego ubrań. Zgadzacie się z nami?

Zobacz także

Reklama

Zobaczcie też Natalię i inne celebrytki na wczorajszym pokazie Macieja Zienia w naszej galerii:

Reklama
Reklama
Reklama