Natalia Siwiec przez ciążę rezygnuje z pracy modelki? Jest komentarz!
Instagram

Natalia Siwiec przez ciążę rezygnuje z pracy modelki? Jest komentarz!

Natalia Siwiec przez ciążę rezygnuje z pracy modelki? Jest komentarz!
Instagram

Natalia Siwiec nie zamierza zwalniać tempa w ciąży! Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiła się radosna informacja o ciąży pięknej modelki. I chociaż miss Euro 2012 do tej pory nie komentowała medialnych doniesień, to wyeksponowany brzuszek na jednej z oficjalnych imprez był ostatecznym potwierdzeniem, że już wkrótce zostanie mamą. Fani Natalii Siwiec zastanawiali się, czy przez zaawansowaną ciążę, modelka zawiesie teraz swoją karierę. Nic bardziej mylnego!

 

Natalia Siwiec nie zwalnia tempa w ciąży

Wszelkie wątpliwości dotyczące dalszej kariery ciężarnej Natalii Siwiec rozwiał jej menadżer i partner, Mariusz Raduszewski. Przyszły tata w rozmowie z Faktem przyznał, że modelka nie może pozwolić sobie na przerwę w pracy ze względu na podpisane kontrakty.

Natalia ma zaplanowanych jeszcze wiele sesji zdjęciowych i innych kontraktów z markami. Szczerze mówiąc, jest tego trochę - przyznał Mariusz Raduszewski. 

Przypominamy, że według medialnych doniesień Natalia Siwiec urodzi już za trzy miesiące. Modelka i jej partner zostaną rodzicami córeczki, która najprawdopodobniej będzie nosić imię Helenka.

 

Zobacz także: Doda w zabawny sposób komentuje ciążę Siwiec i nawiązuje do... Klary Lewandowskiej!

 

Natalia Siwiec nie zwalnia tempa w ciąży.

Natalia Siwiec w białej sukience

 

Modelka chce pracować pomimo rosnącego brzuszka.

Natalia Siwiec w 5 miesiącu ciąży

Więcej na temat Natalia Siwiec
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30