Natalia Siwiec na Eska Music Awards 2012

Natalia Siwiec najgorętszą gwiazdą Eska Music Awards 2012!

Natalia Siwiec na Eska Music Awards 2012

To już chyba można powiedzieć głośno. Natalia Siwiec to największy sukces Euro 2012. Po tym jak piękna celebrytka została uznana za Miss europejskiego turnieju piłkarskiego jej kariera ruszyła z kopyta. Życiem prywatnym Natalii zaczęły interesować się media, a ona sama odnosi coraz większe sukcesy zawodowe. Niedawno została twarzą linii kostiumów kąpielowych (zobacz), a lada dzień do sklepów trafi "Playboy" z jej rozbieraną sesją.

Organizatorzy Eska Music Awards 2012 nie mogli odpuścić okazji i zaprosili Siwiec na galę. Natalia wręczała statuetkę dla "Najlepszego Artysty", którą odebrał Robert M. Swoją obecnością fotomodelka wywołała mnóstwo szumu. Paparazzi w Kołobrzegu nie opuszczali jej nawet na krok! Chodzili za nią dosłownie wszędzie.

Natalia przed rozpoczęciem gali wybrała sportowy look - biały t-shirt, rurki, ciekawe asymetryczne buty, czapkę z daszkiem i niebieską dużą torbę. Na części oficjalnej Siwiec mogliśmy oglądać już w wersji bardziej glam. Biała długa sukienka dodała jej klasy i wyeksponowała piękne ciało celebrytki. Jako dodatki Natalia wybrała pomarańczową torbę fluo i buty w tym samym kolorze. Złoty pasek z H&M i uczesanie a''la Lana Del Rey były strzałem w dziesiątkę.

Coś czujemy, że ten rok będzie należał właśnie do Natalii Siwiec. Zobaczcie zdjęcia, według nas na czerwonym dywanie wyglądała obłędnie.

Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06