Natalia Siwiec
Instagram

Wielkanoc nie upłynęła Natalii Siwiec i jej rodzinie całkiem spokojnie. Wszystko z powodu zdjęcia, którym gwiazda pochwaliła się w Internecie. Modelka i młoda mama pokazała na swoim profilu instagramowym, jak wspólnie z mężem, jego synem i córeczką Mią spędzają święta. Jeden z internautów nie omieszkał nie wspomnieć, co myśli na temat pokazywania dzieci w sieci.  

1/4
Natalia Siwiec córka Mia
Instagram

Przez cały okres ciąży Natalia Siwiec nie chwaliła się zdjęciami ciążowego brzuszka w sieci. Dopiero, gdy córeczka Mia przyszła na świat, gwiazda stwierdziła, że nie zamierza ukrywać dziecka przed fanami. Efektem tego jest setka zdjęć na Instagramie Siwiec, gdzie widać twarz dziewczynki.

Zachowanie modelki nie wszystkim się podoba, co można wyczytać w komentarzach na jej profilu.

Dajcie temu dziecku spokój i dajcie jej przeżyć normalne dzieciństwo, bo tego już nie odzyska za żadne pieniądze - napisał internauta pod zdjęciem Siwiec z rodziną. 

2/4
Natalia Siwiec córka Mia
Instagram

Modelka nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi i odpisała: 

O, to ciekawe? A co ma nienormalnego w tym dzieciństwie? (...) Nie nagrywać, by nie miało pamiątki? Nie zabierać wszędzie? Nie robić zdjęć? Bardzo bym chciała wiedzieć, naprawdę! - napisała Siwiec. 

3/4
Natalia Siwiec córka Mia
Instagram

Obserwator również odpowiedział gwieździe: 

Co innego nagrywać dla pamiątki, a co innego nagrywać i sprzedawać na Instagramie - napisał. 

4/4
Natalia Siwiec córka Mia
Instagram

Natalia znów odpowiedziała: 

Dzieciństwo zabrać może jedynie to, że dziecko nie ma rodziców lub zabiera mu się w jakikolwiek to, co jest jego kwintesencją, czyli czas beztroskiej zabawy (zmuszaniem do pracy czy ograniczaniem zabawy). Wesołych Świąt Pani/Panie nie mogącym darować sobie wchodzenia buciorami w życie innych ludzi - napisała Siwiec.

Zgadzacie z modelką? A może Natalia powinna przestać pokazywać dziewczynkę w sieci?

 

Więcej na temat Natalia Siwiec