Christina Aguilera na urodzinach u Natalii Lesz
instagram.com/natalesz

Wow! Christina Aguilera na urodzinach u Natalii Lesz! [FOTO]

Christina Aguilera na urodzinach u Natalii Lesz
instagram.com/natalesz

Natalia Lesz przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Wpływ amerykańskiej kultury widać w jej muzycznej twórczości - szczególnie, gdy chodzi o producentów i jej teledyski. Teraz szlifuje tam swój warsztat aktorski, a współpracą z nią zainteresowała się nowojorska agencja pr. Zobacz: Reportaż o Natalii Lesz w zagranicznej telewizji!

Mieszkając w Nowym Jorku i Los Angeles Natalia miała też okazję poznać i często zaprzyjaźnić się z wieloma słynnymi nazwiskami z branży show-biznesowej. Ostatnio Lesz na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym widzimy ją z... Christiną Aguilerą!

Archiwalna fotka pochodzi z urodzinowej imprezy Natalii, którą swego czasu wyprawiła właśnie w Los Angeles. Wśród gości pojawiła się właśnie Xtina. Jak dziewczyny poznały się?

- Christinę poznałam w trakcie nagrywania materiału na moją ostatnią płytę. Prywatnie jest miłą i bardzo skromną osobą. - zdradziła AfterParty.pl Natalia Lesz.


Może kiedyś usłyszymy Natalię i Christinę w duecie? Zobacz: Lesz nagrała klip tam gdzie Lady Gaga i BeyonceZobacz: Baaardzo szczupła Aguilera wraca do show-biznesu

Natalia Lesz na lotnisku w Warszawie:

Więcej na temat Natalia Lesz Christina Aguilera
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43