Natalia Kukulska już niedługo pojawi się na festiwalu w Opolu, gdzie zaśpiewa utwór "Miau". Budzi on wiele kontrowersji, ze względu na dość wymowny tekst. Internauci sugerują, że powstał on z myślą o jej bracie, Piotrze Kukulskim, z którym jest w konflikcie już od dawna. Przypomnijmy: Już jest nowy teledysk Natalii Kukulskiej. Bohaterem klipu jest jej brat?

Reklama

Natalia i Piotr nie mają dobrych relacji. Wokalistka konsekwentnie jednak nie wypowiadała się na temat brata w wywiadach. Wyjątek zrobiła jednak w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem w jego internetowym show. Dziennikarz wprost zapytał, czy utwór „Miau" opowiada o jej przyrodnim bracie. Artystka skwitowała to krótko:

Jeśli ty odnajdujesz w tej postawie postać, którą przytoczyłeś, to bardzo proszę. Każdy ma prawo do interpretacji, ja nie pisałam tej piosenki z taką myślą - mówiła Kukulska

W Opolu Kukulska zawalczy o główną nagrodę podczas koncertu Premier. O kim pomyślicie słysząc, jak Natalia śpiewa: „W czepku urodzony, wokół siebie robi szum. W samozachwyt uzbrojony, zdradza go zbyt pewny chód. Na życia szachownicy wszystkie ruchy pionków zna, z nikim się nie liczy, z życia czerpie aż do dna".

Reklama

Posłuchajcie piosenki Natalii i oceńcie sami czy jest tam mowa o Piotrze.

Reklama
Reklama
Reklama